Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Lokalna zmiana ustawień flash ( tak myślę )

Domyślnie Lokalna zmiana ustawień flash ( tak myślę )

Witam,
    potrzebuję pomocy w pewnej czynności. Może na początek przedstawię wam o co chodzi.
    A więc, w pewnej grze (właściwie jest to chat obrazkowy) od jakiegoś czasu pojawiła się pewna osoba, która bezkarnie manipuluje systemem, tzn zmienia sobie statusy, wszelakie punkty a nawet nick. Pewne jest, że ma ona 21 lat i jest płci męskiej, studiuje informatykę. Wiem, ponieważ mam ją na facebooku
    Wracając do tematu, czynność ta nie jest na 100% trudna, gdyż sam silnik aplikacji ma równo 5lat, z resztą przewinęło się już przez nią kilkunastu "hackierów", którzy najczęściej wykorzystywali program data tamper, który służy do edycji wychodzących żądań http. Dziura ta została już przez administrację owego serwisu załatana, ale cóż, nasz prawdziwy haker ciągle nic. Nawet wyszedł już panel, który służy do zmiany innym osobą nicku itp, ale to swoją drogą, bo po pierwsze panel ten posiada tylko parę osób, chociaż moim zdaniem to jest całkiem co innego, bo panel wykorzystuje dziury w skryptach php, ale to w tej chwili nie jest ważne. Żeby nie było żadnych wątpliwości, nasz haker nie ma dostępu do baz danych. Dlaczego? Otóż kilka dni temu założył on konto, które miało ustawione nieludzkie ustawienia ( takie, których normalnie ustawić się nie da ). Nie wiadomo po co podał wszystkim hasło do konta. Każdej osobie, która na nie wchodziła, ładowały się alternatywne ustawienia konta, czyli już te normalne. To świadczy o tym, że nasz haker zmienia coś lokalnie, na swoim komputerze. Jeszcze jedno: odnoszę wrażenie, że posiada on " dwa zestawy " ustawień, gdyż wbijając na obojętnie jaki nick ( no chyba, że zmieni ) posiada jedne z dwóch zestawów ostawień, czyli " Mylion pkt " oraz status Admin lub " ... pkt " oraz status " pikacz ". Nasz haker często streamuje swój ekran na pewnym kanale, więc zauważyłem pewną "smierdzącą" rzecz. Często zmienia on proxy na nie wiem jakie, wtedy zmniejsza ekran tak, że nic nie widać, chociaż moim zdaniem nie ma to nic do rzeczy.

pare słów na koniec: Nie chcę poznać tego sposobu tylko dlatego, żeby wyróżniać się wśród 10-16 letnich dzieci ( lol ) tylko, żeby pokazać naszemu pikaczowi, że to, że studiuje informatykę, i że jest starszy od większości osób przebywających w tamtym serwisie, nic nie znaczy, i żeby dokonać tego wcale nie należy się na tym znać tak bardzo jak on.

Będę wdzięczny za pomoc

Domyślnie

A pytanie?
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie fsdfd

pytanie brzmi; jak tego dokonac XD

Domyślnie

Daj adres tego chatu.

Domyślnie

Masz, tylko się nie smiej bo to jest dla jakiś debili młodych za przeproszeniem a ja tam czasami wchodzę żeby się posmiac hehehe
    Timik.pl - Twój wirtualny Świat

naprawdę, będę wdzięczny za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Altair : 06-21-2012 - 20:45

Zasady Postowania