Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Kilka pytań o ataku dDos

Domyślnie Kilka pytań o ataku dDos

Załóżmy ze przy użyciu jakiegoś programu zmieniam swoje ip. Przeprowadziłem atak (ddos) na jakiejś stronie. Jakie jest prawdopodobieństwo że po jakimś czasie zapuka mi do drzwi policja?

Załóżmy że mam do dyspozycji 10 komputerów. Na każdym komputerze wysyłam pakiety o wadze 20000 kb z 10 konsoli na raz. Ile zajmie mi zniszczenie jakiejś przeciętnej strony?

Atak ddos lepiej zrobic za pomoca Wiersza polecen czy uzywajac programu np HOIC?

Domyślnie

Cytat Napisał wwwlks Zobacz post
    Załóżmy ze przy użyciu jakiegoś programu zmieniam swoje ip. Przeprowadziłem atak (ddos) na jakiejś stronie. Jakie jest prawdopodobieństwo że po jakimś czasie zapuka mi do drzwi policja?
    http://karne.pl/wykroczenie.html
    Załóżmy że mam do dyspozycji 10 komputerów. Na każdym komputerze wysyłam pakiety o wadze 20000 kb z 10 konsoli na raz. Ile zajmie mi zniszczenie jakiejś przeciętnej strony?

Atak ddos lepiej zrobic za pomoca Wiersza polecen czy uzywajac programu np HOIC?
    "Przeprowadziłem atak (ddos) na jakiejś stronie" - To jest nielegalne więc najprawdopodobniej, zaraz temat zostanie zamknięty . Jeśli naprawdę chcesz odpowiedzi na takie i podobne pytania to idź na torowisko, tam pomogą.
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:15

Domyślnie

nie o to mi chodzilo. ja hipotetycznie napisalem ze przeprowadzilem atak ddos. ja wcale nie zamierzam robic ataku na obcych stronach, tylko tak pytalem. Moze ktos udzieliłby odpowiedzi?
    Ostatnio edytowane przez wwwlks : 06-18-2012 - 17:16

Domyślnie

Cytat Napisał wwwlks Zobacz post
    nie o to mi chodzilo. ja hipotetycznie napisalem ze przeprowadzilem atak ddos. ja wcale nie zamierzam tobic ataku na obcych stronach, tylko tak pytalem. Moze ktos udzieliłby odpowiedzi?
    Zależy jaka strona, zależy jaki vpn. Najlepiej by było zrobić botneta, ale jeśli już to najlepiej użyć programu niż przez cmd. Lepsze VPN są mniej więcej w Panamie np. ccihosting.com /. Używanie darmowych VPN'ów do tego które znajdują się np w Ameryce to jest głupstwo.
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 15:13

Domyślnie

1. Jaka masz pewnosc ze Twoja 'zmiana IP' na prawde zadzialala? Sprawdzales co na prawde idzie z kompa na kabel?
    2. 10 komputerow to za malo aby zrobic DDoS ;-)
    3. Nie ma znaczenia czy jakims programem czy z konsoli bo konsola to tez program, z ktorego odpalasz inny program... przeciez nie klepiesz pakietow recznie, prawda?
    4. VPN niczego nie ukrywa - to tak dla Waszej swiadomosci. Anonki sie wkopaly wlasnie przez to ze mysleli ze vpn zapewnia anonimowosc bo firma nazywala sie hidemyass.com lol
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania