Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Punkty na stronie

Domyślnie Punkty na stronie

Witam, potrzebuję pomocy z jedną stroną. Są na niej wykorzystywane punkty, za które można pisać wiadomości między użytkownikami, bądź je odebrać. Za punkty płaci się przez system płatności Dotpay. Forma płatności sms albo przelew. Jest możliwość by obejść to i dobić sobie nieco punktów?

Domyślnie

Tak, takich stron jest cala masa i generalnie sluza do jednego celu
    Przelew jest powolny, platnosc SMS bardzo prosta w obsludze i realizacji programowej - dostajesz kod zwrotny i wklepujesz... operator strony ma liste kodow od firmy obslugujacej SMSy zanim te zostana wyslane do userow wiec jesli uda Ci sie zgadnac kod, to masz to co chciales (tylko ze nie wiesz ile wolnych kodw ma operator strony)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

No dobrze, znalazłem w siedzi jakiś sposób z kartami SIM, raczej na oszukanie tego systemu, przelewa się kwoty pieniędzy za pośrednictwem serwisu, z numeru na numer, a zanim zostanie to zaksięgowane można wysyłać kody do woli.
    Mnie bardziej interesuje czy jest możliwość odgadnięcia jakie kody są wolne, ale z tego co pisałeś nie wiadomo które są wolne.

Domyślnie

Zobacz raczej jak dzialaja platnosci SMSowe od strony technicznej to zrozumiesz o czym mowie.

Domyślnie

z tego co czytałem to zgadywanie jest praktycznie niemożliwe. Chyba że nie wygooglowałem odpowiednio zapytania. Tam gdzie czytałem, było napisane że trzeba było by się wstrzelić w moment gdzie ktoś kupuje kod, i wyprzedzić go z wpisaniem kodu z tym że trzeba go jeszcze zgadnąć.

Domyślnie

Niektore firmy maja taka skomplikowana implementacje... te na ktore ja patrzalem dzialaly tak, ze operator witryny dostawal wczesniej liste kodow ktore beda wysylane do placacych SMSem premium i po tym wiedzial ze kod X jest war X1 a kod Y wart Y1...

Teraz przychodzi user co zaplacil za usluge SMSem, dostal zwrotnie kod, strona sprawdza liste czy kod jest i czy nie byl juz uzyty. Trik w tym, ze nie wiesz jakie kody komu przypisano ani nawet jaka jest ich dlugosc, tym bardziej ile ich jest jeszcze nie zuzytych...

Tak czy inaczej sprowadza sie to do brute-force ktore wygeneruje mase ruchu i logow.

Zasady Postowania