Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Hasło, czy da się zdobyć?

Domyślnie Hasło, czy da się zdobyć?

Witam i przepraszam z góry, że pierwszym postem który tutaj zamieszczam jest od razu dział Hacking.

Gwoli wyjaśnienia, otóż doszły mnie słuchy, że pewna osoba zaczęła ukrywać i/lub też zatajać pewne istotne fakty. Oczywiście nie jestem osobą zawistną i nie zamierzam NIC robić co by skompromitowało drugą osobę. Jedyne czego chciałbym się dowiedzieć to to co na mój temat myśli/mówi/pisze.

Chciałbym się dowiedzieć czy mogę jakoś uzyskać hasło ( korzystam z Firefoxa ) do portali czy też maila? Jeśli nie to jak mógłbym ( nie używając trojanów ani innych tego typu rzeczy ) dowiedzieć się jakie może mieć hasło.

( osoba ta logowała się u mnie jednak zaznaczyła opcje "Zapamiętaj hasło - Nie teraz" )

Możecie mi pomóc?

PS: Nie wiedziałem gdzie mam zamieścić temat czy tu, czy w dziale "odzyskiwanie haseł". Proszę nie linczujcie mnie.
    Ostatnio edytowane przez czarodzieju22 : 04-03-2012 - 15:45

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

olej to. szkoda zycia na to co mysla o nas inni.

Domyślnie

Oj bardzo bym chciał gdyby nie fakt, że osoba uważa się za przyjaciela i nie wiem czy świadomie czy też nie ( wydaje mi się, że ) - robi mnie w jajo i chciałbym wiedzieć czy naprawdę tak jest czy też pic na wodę. Chyba, że macie jakiś programik w stylu "taskera" - czyli nagraj ruchy i je później odtwórz pod windows7. Bo do tej pory nie znalazłem żadnego działającego pod tego windowsa ( do laptopa ).

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

kurs szybkiego czytania i patrz na rece jak sie loguje. moja dziewczyna jest po takim kursie, pomijajac fakt jak szybko pozera ksiazki to przysledzila moje haslo skladajace sie z 14 losowych znakow. programy ci raczej nie wiele dzadza chyba ze sciagniesz jakiego keylogera, zainstalujesz mu i oczywiscie skonfigurujesz zabezpieczenia tak zeby go ignorowaly.

Domyślnie

Jedyne czego chciałbym się dowiedzieć to to co na mój temat myśli/mówi/pisze.
    Masz chociaż blady plan jak poznać myśli drugiej osoby?
    * markossx *

Zasady Postowania