Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: prosze o pomoc chodzi o esy z neta

  1. #1

    Domyślnie prosze o pomoc chodzi o esy z neta

    witam czy ktos moglby mi pomoc w odszukaniu ip albo osoby ktora wypisuje domnie glupie sme-y z internetu wiem ze to jest z bramki orange i mam tylko nr z ktorego zostal wyslany sms chodzi mi o nr internetowy.prosze o pomoc z gory dzieki
    Ostatnio edytowane przez krzysio : 03-22-2012 - 04:18

  2. #2

    Domyślnie

    Oczywiście że mogę ci pomóc:

    1.Podejdź do półki z książkami.
    2.Weź słownik.
    3.Przeczytaj go.
    4.Teraz napisz temat.

    Mam nadzieję że pomogłem.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @krzysio - glupie smsy... idziesz z tym na Policje, oni maja mozliwosci prawne i techniczne aby to sprawdzic, sam niczego sie nie dowiesz i zaden operator nie udostepni Ci informacji.

    Lata temu sam dostalem zapytanie od Policji o to kto uzywal danego adresu IP danego dnia i o danej godzinie do wyslania SMSa przez jedna z bramek SMS, wiec jesli Twoja historia jest prawdziwa i sa podstawy do dzialania, to Policja na pewno sie tym zajmie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    @krzysio - glupie smsy... idziesz z tym na Policje, oni maja mozliwosci prawne i techniczne aby to sprawdzic, sam niczego sie nie dowiesz i zaden operator nie udostepni Ci informacji.

    Lata temu sam dostalem zapytanie od Policji o to kto uzywal danego adresu IP danego dnia i o danej godzinie do wyslania SMSa przez jedna z bramek SMS, wiec jesli Twoja historia jest prawdziwa i sa podstawy do dzialania, to Policja na pewno sie tym zajmie.
    dzieki za odpowiedz ale nici z tego bylem na policji i nie sa to grozby karalne i policja rozklada rece wiec to tyle ale dzieki wielkie pozdro

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm a operatorzy nie maja czegos takiego (Twoj operator albo operatorzy bramek), ze pozwalaja zablokowac SMSy z neta? Cos mi swita w glowie ze kiedys byla albo miala byc taka opcja - smsmy z bramki byly kasowane na poziomie sieci i nie byly doreczane do telefonu.

    Zapytaj u swojego operatora czy mozna takie cos aktywowac na Twoim numerze - to rozwiazaloby problem glupich SMSow.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Hmmm a operatorzy nie maja czegos takiego (Twoj operator albo operatorzy bramek), ze pozwalaja zablokowac SMSy z neta? Cos mi swita w glowie ze kiedys byla albo miala byc taka opcja - smsmy z bramki byly kasowane na poziomie sieci i nie byly doreczane do telefonu.

    Zapytaj u swojego operatora czy mozna takie cos aktywowac na Twoim numerze - to rozwiazaloby problem glupich SMSow.
    niewiem ale sprobuje dzieki.ale wiesz bardziej mi chodzilo oto zeby sie dowiedziec kto to taki jest wiesz zawsze mozna dac w trab.....albo lizaka pozdro

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tak, wiem ale operatorom nie wolno udostepniac informacji o innych uzytkownikach, nawet w takiej sytuacji... i to jest faktem od co najmniej 10 lat - zlamanie tej zasady oznacza dla pracownika dyscyplinarke w trybie natychmiastowym i prawdopodobnie dalsze problemy.

    Swoja droga, sam wiem jak to jest tlumaczyc czlowiekowi ze nie mozesz mu podac kto do niego dzwoni/SMSuje - mialem raz takiego delikwenta jak pracowalem dla jednego z operatorow - przychodzi przez pare dni, kazdy raz do innego pracownika z inna historyjka - kazdego dnia byla mniejsza lub wieksza awantura i nic sie nie dowiedzial.
    Slyszelismy o tym ze pomogl komus kto zlapal gume, udostepnil swoje kolo zapasowe z alufelga i teraz chce je odzyskac i ze nie moze znalezc kolesia, bylo ze ktos neka jego corke (nawet ja przyprowadzil aby potwierdzila), bylo ze ktos niby mu grozi ale skasowal juz SMSa, itp itd. Niektore sytuacje (z innymi klientami) byly tak bardzo abstrakcyjne ze az ciezko w nie uwierzyc ale nie powiem, bylo wesolo - bardzo wesolo!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj