Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Yahoo SQL Exploit

Domyślnie Yahoo SQL Exploit

Witam

Wiec posiadam sobie ciekawy exploit, chce to zglosic do Yahoo, ale nie bardzo wiem gdzie, zna ktos jakis kontakt do nich emailowy? ni cholere nie moge na stronie znalezc.

Kto wie moze cos posypia $ , chociaz watpie.

Domyślnie

Jesli nie chcesz tego robic calkiwicie sam albo nie wiesz gdzie zaczac to mozliwosci masz nastepujace:
    - upsploit.com - oni zajmuja sie wlasnie tym... i credit idzie do Ciebei za znalezienie luki. Calosc publikowana po naprawieniu
    - isc.sans.org - maja mase kontaktow, moga posredniczyc w nawiazaniu dialogu.

Znam ludzi prowadzacych oba zespoly w sumie. Na pewno jedni i drudzy pomoga ale wydaje mi sie ze teraz upsploit bedzie prostszy. Wrzucasz im info, oni dalej graja Twoja pilke i daja Ci znac jak idzie - domyslnie daja vendorowi 6m-cy na zalatanie dziury (ale niebawem zostanie to obciete i to znacznie).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Jesli nie chcesz tego robic calkiwicie sam albo nie wiesz gdzie zaczac to mozliwosci masz nastepujace:
    - upsploit.com - oni zajmuja sie wlasnie tym... i credit idzie do Ciebei za znalezienie luki. Calosc publikowana po naprawieniu
    - isc.sans.org - maja mase kontaktow, moga posredniczyc w nawiazaniu dialogu.

Znam ludzi prowadzacych oba zespoly w sumie. Na pewno jedni i drudzy pomoga ale wydaje mi sie ze teraz upsploit bedzie prostszy. Wrzucasz im info, oni dalej graja Twoja pilke i daja Ci znac jak idzie - domyslnie daja vendorowi 6m-cy na zalatanie dziury (ale niebawem zostanie to obciete i to znacznie).
    Dzieki ale wole z tego jakis hajs wyciagnac.

Zasady Postowania