Witam pytałem już w wielu miejscach ale nie uzyskałem pożądanej pomocy.. chodzi dokładnie o, dostałem niedawno wiadomość przy logowaniu na konto Facebook o zweryfikowanie konta:
"
Wprowadź kod potwierdzający
Kod został wysłany na numer: 48783015371
Po otrzymaniu kodu potwierdzającego wprowadź go poniżej. Potwierdzi to Twoje prawo własności do tego konta.
Wyślij kod ponownie"
Wszytko było by ok... ale parę miesięcy temu w skrócie zgubiłem telefon po czym wymieniłem na nowy z nowym numerem, lecz zapomniałem zmienić w ustawieniach na mój nowy numer, teraz jak chciałem zalogować nigdzie nie mogłem dostrzec opcji zmiany nr na inny, napisałem także do administracji z adresu email z którego było założone konto z prośbą zmiany nr (z wyjaśnioną sytuacja) lecz odpowiedzi nie mogę się doczekać... albo mają strasznie dużo na głowie albo mają w dupie takie sprawy ponieważ można sobie założyć inne konto.. lecz w tym problem ze właśnie na tym jednym mi zależy... Więc proszę o pomoc jeśli ktoś byłby w stanie doradzić jak mógłbym zmienić nr na obecny lub po prostu ominąć tą zakichaną weryfikacje.. z góry dzięki