Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Skrakowanie programu. Pomocy! (program pisany prawie ze przez amatora)

Domyślnie Skrakowanie programu. Pomocy! (program pisany prawie ze przez amatora)

Chodzi mi o program konkretnie autoposter (taki kiepski ale jednak autoposter) Za którego trzeba zaplacic te 35zl mc...
    Wiem ze autoposter łączy się z serwerem ( następuje tam tylko weryfikacja i aktywacja programu na moim kompie (tak co zalogowanie) )
    Chciałbym aby ktoś mi skrakował ten program za te 35zl (platność Paypal)
    Strona Autora.
    Kod:
    http://autoposter.pl
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany mi pomóc i wie jak moge mu wysłać ten program itd.

( jeżeli by się dało czy mozna by zrobić własny serwer do którego się loguje ten program i taki panel jaki ma administrator ze dodaje sobie użytkowników i ilość dni użytkowania ? )
    Ostatnio edytowane przez Delib : 07-17-2011 - 14:17

Domyślnie

za 35zl to nawet nie chce mi sie siadac do komputera zerknij chlopcze jak wyglada roboczogodzina byle programisty - a potem stwierdzisz ze taniej bedzie ci te 35zl co miesiac zaplacic. Niestety 35zl to nawet nie starczy na fajki+browarek+pizza aby usiasc przy kompie
    Ostatnio edytowane przez tom : 07-18-2011 - 07:51
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

To lepiej mi poczytać kilka mądrych i pomocnych tekstów i po kilku h samemu sobie to obejść..
    Jak dla was to 15min.

Domyślnie

Moze i 15 minut, tylko ze zle na to patrzysz...
    Tak czy inaczej za te 15 minut ktos zaplaci znacznie wiecej niz te 35zl, wiec i tak sie nie oplaca odrywac od innej pracy aby sie tym zajac. Poza tym zbudowanie pirackiego serwera to nie robota na 15 minut wiec pomysl dokladnie co chcesz zrobic zanim wycenisz swoja oferte.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

chodzi mi tylko to aby nie wysylal zapytan do servera ... Tylko się automatycznie odpalal.
    Szybciej będzie mi napisać skrypt na podobnych zasadach jak tak aplikacja
    Dzieki za pomoc

Domyślnie

Dokladnie najszybciej i najtaniej bedzie samemu, do tego walory edukacyjne na przyszlosc.

Tutaj tak jak pisal TQM nie jest to 15minut , do tego wlasnie chodzi o to ze nikomu nie oplaca sie odrywac od swojej normalnej pracy na ktorej zarabia, ani poswiecac wolnego czasu ktorego za zwyczaj nie ma wiele i kazdy woli go spedzic np. z rodzina.
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Zasady Postowania