Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: "włamanie" na swój router

Domyślnie "włamanie" na swój router

Zaznaczam, że jestem zielony w kwestii włamań aczkolwiek administrowanie siecią na poziomie średnio-zaawansowanym nie jest mi obce.

Poprzez programik TeamViewer chciałem udzielić sobie zdalnego dostępu administracyjnego do routera. Niestety pomyliłem coś w konfiguracji i praktycznie na tą chwilę zablokowałem dostęp do routera zarówno z poziomu sieci wewnętrznej jak i zewnętrznej, połączenie z internetem na komputerze w Lanie działa bezproblemowo. Router znajduje się w innym mieście dlatego nie mogę pojechać osobiście i zresetować sprzęt a nikt inny tego niestety zrobić nie może.

Co chciałbym zrobić? Uzyskać dostęp do routera. Mam IP routera, login oraz hasło dostępu, model Asmax NeoSurfer Wireless AR 1004g, nie traktuje tego postu jak przekazanie mi potężnej wiedzy hackerskiej ale po prostu chciałbym uzyskać dostęp do swojego sprzętu nie wybierając się w kilku godzinną podróż.

Domyślnie

Nie rozumiem problemu...

Dzwonisz do kogos w tamtej sieci aby odpalil TeamViewer i podal Ci wygenreowane ID oraz PIN... laczysz sie, logujesz na router lokalnie z tamtej sieci i po sprawie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

błąd w konfiguracji jaki popełniłem to nadanie prawa administracyjnego dla mojego aktualnego IP - zapomniałem zaznaczyć opcji aby router zezwalał na dostęp z zewnątrz. Jak próbuje się połączyć przez TV to wyskakuje błąd połączenia.

Domyślnie

Wiec jesli podales adres w WAN a nie wlaczyles opcji administracja z WAN... i przez to ze nie podales adresu z LAN nikt z lokalnej sie nie podlaczy to zostaje Ci reset routera przyciskiem na obudowie
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania