Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Wykorzystanie javascript i document.cookie

Domyślnie

mam prosbe bo ja tego nie umie zrobic javascript: alert() i nie wiem jak to zrobic wytlumacz mi to dokladnie. pls

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

wpisujesz to w pasek adresu (zamiast np. www.hack.pl)
    Kod:
    javascript: alert('Hello World!');
    co do tego jak to wykorzystać (zarówno do dobrych jak i złych celów - odsyłam do Google i nauki Java Script)

Swoją drogą spotkałem ostatnio książkę Dave'a Thau - Java Script - naprawdę kawał porządnej dobrze wytłumaczonej wiedzy - polecam
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Witam,
    Czy mogę zrobić taż że jestem zalogowana na pewnej grze i chce pewnego racza zhakerować to czy mogę na koniec linku dodać javascript: alert(document.cookie) i mogę zmienić hasło itp.? A jak nie to jak mam to zrobić. I co to jest to ciasteczko.

Cytat Napisał eMCe Zobacz post
    wpisujesz to w pasek adresu (zamiast np. HACK.pl - Hacking - Bezpieczeństwo sieci - IT - Security - Antywirus - Windows - Linux)
    Kod:
    javascript: alert('Hello World!');
    co do tego jak to wykorzystać (zarówno do dobrych jak i złych celów - odsyłam do Google i nauki Java Script)

Swoją drogą spotkałem ostatnio książkę Dave'a Thau - Java Script - naprawdę kawał porządnej dobrze wytłumaczonej wiedzy - polecam
    Ale jak tak robię to mi wyskakują strony internetowe.

Okradli mnie na pewnej grze. Ukradli mi konto i zmienili mi hasło i meila. Jak mam się na nie dostać Ja próbuje tak że jestem na tej grze zalogowanaale na innym koncie i wchodzę na stronę domową gracza i na koniec linku wpisuje kod alert(document.cookie) dobrz to robię a jak nie to co żle? Mi się wydaje że źle bo nie mogę zmieniać hasła. Proszę pomuszcie to bardzo ważne.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 01-29-2012 - 22:30

Domyślnie

Cytat Napisał Cannibal91 Zobacz post
    Czy mogę zrobić taż że jestem zalogowana na pewnej grze i chce pewnego racza zhakerować (...)
    Możesz, ale musisz się tego nauczyć.

Na początek proponuję przestać grać w te idiotyczne gierki przez przeglądarkę, marnujesz tylko czas.

W następnej kolejności, jeśli nie wiesz za co się zabrać,
    to zafunduj sobie studia informatyczne bez wstawania sprzed komputera:
    Strona główna - Studia Informatyczne
    Tutaj masz tematy, jest google, jedziesz.
    Ostatnio edytowane przez lame : 01-29-2012 - 23:06
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Jak to rozczytac alert... jak robisz javascript:alert() to to spowoduje wyswietlenie informacji userowi jako alert a nie przekazanie do Ciebie :-) a to nic Ci nie da :-)

Co do tego gdzie FF trzyma ciacha - nie ma to znaczenia gdzie, wazne ze mozna sie do nich dostac przez javascript :-p
    A gdzie dokładnie przesyła te wszystkie dane

Witam,
    Bo ja kompletnie nie rozumiem jak ja mam wykorzystać ten kod javascript: alert(document.cookie) Jak ja mam go wykorzystać dokładnie by zdobyć dane konta. Proszę wytłumaczcie mi krok po kroku jak ja mam to zrobić. Ja dopiero się ucze i nie wiem co to jest to ciasteczko itp. Proszę pomószcię mi bo to jest bardzo ważne. Dokładniej mi chodzi że na grze internetowej to zrobić.

Cytat Napisał lame Zobacz post
    Możesz, ale musisz się tego nauczyć.

Na początek proponuję przestać grać w te idiotyczne gierki przez przeglądarkę, marnujesz tylko czas.

W następnej kolejności, jeśli nie wiesz za co się zabrać,
    to zafunduj sobie studia informatyczne bez wstawania sprzed komputera:
    Strona główna - Studia Informatyczne
    Tutaj masz tematy, jest google, jedziesz.
    Mógłbyś mi pomóc to mi zrozumieć?
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 01-30-2012 - 21:33

Domyślnie

Jeśli tego nie rozumiesz, to zanim włamiesz się na cokolwiek musisz jeszcze uzupełnić wiedzę z polonistyki o poziom gimnazjalny (chodzi dokładnie o czytanie ze zrozumieniem, gdybyś dalej nie rozumiała). Ale zajmij się tym jak już przestaniesz grać w te durne gierki.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zasady Postowania