Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Zablokowane porty

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Zablokowane porty

    Witam Serdecznie! mam wielki problem a mianowicie: mam zablokowane porty (nie mogę grać w gry online,ściągać z programów uTorrent i podobnych)da się to jakoś ominąć lub naprawić(czytałem o tunelowaniu portów ale to podobno łatwo może admin wykryć)znacie może jakieś inne lepsze metody ( (prosiłbym o dokładne wytłumaczenie ,ponieważ nie znam się za bardzo na informatyce) ?. Jeśli by mnie admin nakrył na odblokowaniu sobie portów to co by mi mógł zrobić? (Windows Xp service pack 2,router Air live 802.11 g Wireless ap,połączenie radiowe). Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nie napisałeś jednej, bardzo ważnej rzeczy. Gdzie jest ten internet. Praca, dom?
    Jeżeli to twoje prywatne łącze, za które płacisz, to IMHO masz prawo domagać się przekierowania niektórych portów, ew. dopłacić za zew. IP i z głowy. Nie muszę chyba dodawać, że jeżeli po drodze jest TWÓJ router, to musisz na nim przekierować porty na swój komputer.
    Jeżeli jest to łącze w pracy itp. to trzeba kombinować i jeżeli Cię nakryją, to konsekwencje mogą być nieciekawe (w skrajnych przypadkach możesz wylecieć z roboty). Co powiecie na zabawę z VPN? To już chyba standardowe rozwiązanie w takich przypadkach :P

    Nota bene czemu wszyscy się upierają na ten działa "hacking"? Ja wiem, że ładnie to słówko brzmi, ale Newbie też ładnie... tak rytmicznie XD

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj