Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Hackowanie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Exclamation Hackowanie

    Witam mam pewne pytanie dotyczące hackowania. Pisze je tutaj ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć.
    A mianowicie mam zadanie w którym muszę włamać się na dany komputer który nie jest w sieci LAN i nie mam do niego dostępu.
    Powiedzmy ze mam jego IP OTWARTY PORY oraz LOGIN i HASŁO. I teraz jest pytanie jak to zrobić zastanawiałem się i doszedłem do tego ze można zrobić to za pomocą telnetu jest to dobry pomysł ale żeby włamać się przez telnet ale to odpada ponieważ zeby włamać sie przez telnet 2 osoba musi go mieć włączonego a ta opcja jest domyślnie wyłączona.
    PS. Najlepiej było by bez podsyłania syfów.

    Bardzo proszę o sensowne odpowiedzi.
    Mam system Windows 7 32 bit.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Obecnie, jestem przy komputerze
    Postów
    80

    Domyślnie

    zacznij może od fingerprintingu, a pozniej weź sie za rozległy pentesting usług uruchomionych na komputerze ofiary, pentesting wymaga rozległej wiedzy na temat usług, ale tobie wystarczają te uruchomione na komputerze ofiary, analizuj / pentestuj / researchuj

  3. #3

    Domyślnie

    Hm powiem szczerze te zagadnienia nic mi nie mówią mógł być mi podać linki bądź nazwy książek które pomogły by mi się w to wgłębić

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Witam mam pewne pytanie dotyczące hackowania.
    Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Bardzo proszę o sensowne odpowiedzi.
    temat śmierdzi trolem
    Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Mam system Windows 7 32 bit.
    co ta informacja nam daje?

    Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Hm powiem szczerze te zagadnienia nic mi nie mówią mógł być mi podać linki bądź nazwy książek które pomogły by mi się w to wgłębić
    książek nie polecam - często przestarzałe informacje - informatyka ciągle ewoluuje
    polecam za to google jak się czegoś nie rozumie

  5. #5

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj