Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Złamanie hasła do routera przez LAN i odblokowanie portu

  1. #1

    Domyślnie Złamanie hasła do routera przez LAN i odblokowanie portu

    Witam!
    Mam pewną sprawę... Jest router D-linka DI-524 i potrzebuje dostać się do niego, do panelu admina i odblokować choćby jeden port... Nie mam fizycznego dostępu do routera, jedynie przez PC i sieć LAN.
    Możecie mi jakoś pomóc?

  2. #2

    Domyślnie

    Dołączam się do prośby

  3. #3

    Domyślnie

    - csrf.
    - arpspoof.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuje. Ale nie wiele mi to mówi ;/

  5. #5

    Domyślnie

    a google ci cos mówi?
    ARP Spoofing
    Cross-site request forgery

    dla obu zagadnien wynik na pierwszym miejscu w google....

    wiecej czasu zajelo ci napisanie ze nie rozumiesz niz szukanie...

    po co powielać zagadnienie ktore gdzie indziej jest wystarczajaco obszernie opisane?

    Cytat Napisał nJe Zobacz post
    Witam!
    Mam pewną sprawę... Jest router D-linka DI-524 i potrzebuje dostać się do niego, do panelu admina i odblokować choćby jeden port... Nie mam fizycznego dostępu do routera, jedynie przez PC i sieć LAN.
    Możecie mi jakoś pomóc?

    skoro chcesz sie dostac do panelu admina w celu odblokowania portu to domniemam ze dostep do samej sieci masz.....skoro dotep do samej sieci masz zapewne jakis port jest otwarty....powatpiewam aby wlasciciel byl tak restrykcyjny ze blokuje wszystkie porty.....no chyba ze ma wlaczone filrowanie po mac i dopuszcza tylko adresy z kokretnej listy wtedy pozostaje ci ustalenie adresu mac innej maszyny w sieci która ma dostep do polaczen wychodzacych....


    nie bardzo rozumiem co chcesz osiagnac.....mozliwe ze kombinujesz nie w te strone...albo poprostu nie bardzo wiesz co chciałbys zrobić
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 04-16-2011 - 10:56

  6. #6

    Domyślnie

    Mam zablokowany port na jedną gre online, i chodzi to żeby jakoś go odblokować...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj