Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: zablokowanie wyświetlania straony

Domyślnie zablokowanie wyświetlania straony

witam was wszystkich.
    jako nowy na forum pragnę się z wami przywitać.

mam oto taka prośbę. potrzebuje w jakiś sposób wam znany zablokować stronę jakiejś tam firmie.

a to dlaczego. jestem osoba niepełnosprawną poruszam się na wózku inwalidzkim. firma X sprzedała mi wózek z kilkanaście tysięcy zł i teraz nie poczuwa się zbytnio do przestrzegania warunków gwarancji. nie chcą mi naprawić wózka w którym powstała usterka.

czy ktoś z was jest w stanie coś takiego zrobić, lub może poinstruujecie mnie jak mam tego dokonać.

Domyślnie

Witam,

potrzebny to Ci Rzecznik Praw Konsumenta czy jakoś tak...

Prosisz się o kłopoty...na to są odpowiednie paragrafy. Załatw to tak jak się to zrobić powinno!

Pozdrawiam

Domyślnie

No raczej !, Ojciec ma rację, przy Twoim stanie wiedzy chłopie skończyło by się tak, że nie dość, że masz problemy z wózkiem to jeszcze miałbyś psy na głowie. Żeby zblokowac stronę trzeba być top kozakiem a nie pytać się takie rzeczy na forum.

Bardzo prostym i chamskim sposobem jest po prostu pingowanie adresu servera, najlepiej z botnetu co w praktyce mogło by się przełożyć na "niedziałanie", ale jesli to zrobisz bez dogłębnej wiedzy hackerskiej również zobaczysz się z psami bo ping wzbudza IDSy i kiedyś ktoś porównał, że włamywanie się przez ping (w celu identyfikacji) to tak jakbyś włamywał się do mieszkania szarpiąc za klamke.

Sam ping nie wiem czy akurat podlega jakiejś karze jesli nawet - do pudła byś nie poszedł. Nie wiem tylko jakby się skończyło jakby prawnik ocenił straty firmy przez uciążliwe pingowanie...może by Ci nałożyli jakąś karę. Ale to niech się wypowie ktos inny kto więcej wie n/t.
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 03-31-2011 - 13:08

Zasady Postowania