Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Surfbar hack co i jak

  1. #1

    Domyślnie Surfbar hack co i jak

    Witam
    ostatnio zainteresowałem się surfbarami(programami dzięki którym za oglądanie reklam dostajemy kasę). Czy dałoby się jakoś shakować ten surfbar(chodzi o to żeby np. dodawał do konta 2x więcej punktów itp.)? Jeżeli tak to jak się do tego zabrać(programuję w c++i c#) sprawdziłem jaki jest tytuł tego okna i okazało się że jest to Form1 więc wnioskuję że jest napisane w języku z platformy .net . Czy jest jakiś program dzięki któremu mógłbym jakoś przechwycić zmienne lub zobaczyć jak program łączy się z serwerem i wysyła do niego informacje? Proszę o pomoc.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    jak napisany jest w .NET to zainteresuj sie programem .NET Reflector
    .NET Reflector, class browser, analyzer and decompiler for .NET

    Jesli nie to standardowo jak przy kazdym RE ot IDA, Ollydbg itp.

    W sumie przy RE nie ma znaczenia zbytnio jaki to program i co robi zasady sa te same, jak ich nie ogarniesz to nie wiele zdzialasz...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  3. #3

    Domyślnie

    Okazało się że nie jest ta aplikacja nie jest napisana w .net więc pozostają programy które wymieniłeś. Mam kilka pytań do poprzedniego postu: Co to znaczy RE(co to za skrót). O jakich zasadach mówisz?

    Powiedz może od czego powinienem zacząć aby znaleźć jak program łączy się z serwerem i jak wysyła do niego dane o czasie włączonego banera
    Ostatnio edytowane przez kaktus94 : 03-19-2011 - 14:58

  4. #4

    Domyślnie

    Live HTTP Headers

    jak nie wiesz od czego zaczac to jak masz zamiar zrobic cos wiecej

    zawsze pierwszy punkt jest wspólny

    nazywa sie Analiza

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    RE = reverse engineering

    Jak ruch idzie tylko po HTTP to zainteresuj sie np. takim softem: HTTP Analyzer, IE WebDeveloper and Script Debugger - IEInspector

    Ale w to watpie raczej firma jak placi to to jakos sobie zabezpieczyla co by nie bylo tak pieknie
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj