Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: craking

Domyślnie craking

witam all . jestem nowy na forum i (pewnie) czytajac to uwazacie mnie za nooba albo nie wiem
    no troche tak jest. Sluchajcie mam do was prosbe. Chcialem zaczac zabawe z crakingiem ale nigdzie nie moge znalezc oczywistych informacji bo kazdy pisze co innego ;/ . Czytalem wiele for, tematow i artykulow nie tylko na tej stronie . I jedyne co sie do wiedzialem to ze musze sie zaznajomic z obluga takich programow C++ i Assmblera . No ale co dalej dziekuje za jakies podpowiedzi I nie intersuja mnie odpowiedzi ze musze byc inteligenty czy cos bo juz z takimi odpowiedziamy mi spotykalem :P
    Ostatnio edytowane przez jamczak : 02-11-2011 - 20:15

Domyślnie

Tak z ogólnodostępnych materiałów, to pierwsze co mi na myśl przychodzi to ReverseCraft
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Dziekuje bardzo juz 1 informacja ktora moze mnie przyblizyc do sukcesu mojej misji ale rozpracuje to dopiero po feriach bo jutro wyjezdzam i nie bede mial internetu . A ktos posiada moze jeszcze jakies ogolnodostepne informacje lub mniej ;> ? Od jutra rowniez zaczynam czytac ksiazke Scigany o ostatnich latach z zycia Kevina Mitnicka moze tam znajde jakies przeslanie jeszcze . A jakies ogolnodostepne programy typu debuggery , Disassembler , moze mi ktos powiedziec w jakich kolejnosciach zaczac je rozpracowywac ? Bo na niektorych stornach tylko pisze ze one sie przydaja
    Ostatnio edytowane przez jamczak : 02-11-2011 - 21:42

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał jamczak Zobacz post
    A jakies ogolnodostepne programy typu debuggery , Disassembler , moze mi ktos powiedziec w jakich kolejnosciach zaczac je rozpracowywac ? Bo na niektorych stornach tylko pisze ze one sie przydaja
    przejrzyj tego reversecrafta najpierw.
    War, war never changes.

Domyślnie

ten reverse craft bedzie trudny do zrozumienia jesli nie znasz podstaw asemblera
    sam zaczalem to ogladac i malo co zrozumialem wiec zalozylem ambitny plan ze naucze sie asm
    zaczalem wiec nauke
    ale po czasie zrezygnowalem bo po 1 brak czasu 2 trudny chociaz bardzo ciekawy jezyk

Zasady Postowania