Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Proszę o pomoc! Mój Koder skradł Mi całe forum! A Mnie zbanował!

Domyślnie Proszę o pomoc! Mój Koder skradł Mi całe forum! A Mnie zbanował!

Witam, mam taką przykrą sprawę. Ja razem ze znajomym założyliśmy forum: HotSound.pl - My żyjemy muzyką!
    Początkowo forum było na serwerze cba.pl . Po krótkim czasie zgłosił się do nas koleś który uważał, że może nam pomóc, da nam serwer i będzie nam pomagał w kodowaniu. Ok zgodziliśmy się i było ok. podaliśmy mu wszystkie dane! do az.pl na cba.pl itd. Gdy forum się rozkręciło on zbanował mnie i kumpla, skasował nam konta, pozmieniał wszedzie hasła.

Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy! A on teraz ma całe moje forum!

Da się to jakoś odzyskać! proszę o pomoc!

Domyślnie

Zgodnie z regulaminem az.pl jesli podales komus haslo do konta to nic nie zrobia bo zlamales regulamin :-/
    Sorry ale kiepsko to widze - takich rzeczy po prostu sie nie robi... nie oddaje sie wszystkiego w rece nieznanej osobie bo powiedziala ze pomoze.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

TQM ma rację, hasla dostępu, loginy i ich bezpieczeństwo zależy od użytkownika i leży w jego interesie.
    Mnie się tylko nasuwa na usta wyraz Sztuka podstępu Kevina Mitnick'a koder pewnie ja czytał, przykra sprawa
    Jedyne wyjście to spróbować odwrócić role, starać się odzyskać forum i pisać "wyżej".
    Powodzenia

Domyślnie

"wyzej" to nie ma do kogo... domena zostala swiadomie oddana (poprzez przekazanie hasla) i co jak co ale domeny na pewno nie odzyskasz bo jesli az.pl odda autorowi watku domene na podstawie nawet faktury ktora posiada to AZ nie wie o pozostalych relacjach miedzy stronami sporu - moze domena zostala sprzedana, moze byla taka umowa... AZ nie kiwnie palcem i slusznie - w ich interesie nie jest ciaganie sie po sadach i wyjasnbianie kto co komu zrobil i dlaczego.

Sorry, takie zycie!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Witam jestem założycielem tego forum móiwicie że się nie da odzyskać tego forum? a można by go usunąć w jakiś sposób? bo nie chcemy oddać temu za przeproszeniem gnojowi:/ prosimy bardzo o pomoc bardzo nam na tym zależy

Domyślnie Ehhh :(

Naprawde bardzo proszę o pomoc... Skoro ja tego nie moge posiadać, to czy mogę chociaż to forum zablokować?

Sami wiecie, że kiepsko się człowiek czuje gdy po wykonanym błędzie korzysta ktoś inny...
    Tym bardziej ze ja i Marcin tworzyliśmy to forum, a teraz... patrzeć jak ktoś inny cieszy się
    że nam to ukradł Mnie satysfakcjonuje nawet głupie rozwalenie tego. Ban czy coś... zablokować to!

Proszę o pomoc

Domyślnie

Nie uzyskacie pomocy z dwóch powodów:
    • My się nie zajmujemy samosądami ani niszczeniem. Jeżeli teraz ktokowliek zrobi cokolwiek z domeną i/lub serwerem, ten ktoś staje przed sądem na podstawie Art. 268a kodeksu karnego.
    • Sami jesteście sobie winni (złamaliście regulamin) i nie ma powodu, dla którego ktoś inny miałby odkręcać i naprawiać Wasze pomyłki, tracić czas i ryzykować.

Z chęcią udzielimy informacji dotyczących zabezpieczania systemu i unikania tego typu sytuacji.

Domyślnie Ok.

Ok, dzięki Wam za odpowiedzi ! Trudno, teraz trzeba próbować jedynie dojść do porozumienia!

Sorka za kłopot Teraz trzeba od nowa rozkręcać inne forum Pozdrawiam Wszystkich!
    I jeszcze raz dziękuję

W razie problemów z kodowaniem czy z jakimś innym "incydentem" zgłoszę się tutaj!

Pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Napisał djnexit Zobacz post
    W razie problemów z kodowaniem czy z jakimś innym "incydentem" zgłoszę się tutaj!
    Zły pomysł. My się zajmujemy aspektami bezpieczeństwa i tylko z takimi problemami tu przychodź. Dobieraj fora internetowe do tematu, który chcesz poruszyć.

Zasady Postowania