Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Boje sie, że ktoś śledzi mi rozmowy na gg

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Boje sie, że ktoś śledzi mi rozmowy na gg

    Witam.
    Zaistniała dziś baardzo dziwna sytuacja.
    Siedze sobie, gadam z koleżanką na gg i ZONK! Nagle wyskoczył mi, znaczek opisany: "trwa logowanie do gadu-gadu" , a po chwili znów wszystko było ok, tzn byłam na niewidoku i w tym momencie przyszła mi wiadomość od koleżanki, ale przez skórę czułam że gdyby nie to " logowanie" to przyszłaby zaraz po wysłaniu . kilka minut potem sytuacja sie powtórzyła, tym razem kiedy to ja jej wysłałam wiadomość.
    Tak, tak... Nie doszła jej. póki co wszysko jest ok, ale na drugim kompie miałam dokładnie taką samą akcje i po jakimś czasie zupełnie nie dało sie gadać, musiałam zmienić nr gg, i do tej pory i tam, i tu było wszystko ok.

    Ktoś może mnie śledzić, czy to tylko moje urojenia?

    jak zły dział to przenieście

    3dt:
    Acha, Antywirus i Firewall niczego nie wykryły
    Ostatnio edytowane przez Lav : 01-31-2011 - 18:39

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Москва
    Postów
    42

    Domyślnie update

    Witam, pewnie szwankuje gg, stara wersja albo masz problemy z flash playerem, aktualizacja powinna pomóc, Ważne jakiego firewalla używasz i czy jest zintegrowany z antywirusem i przede wszystkim czy aktualne masz wersje tych zabezpieczeń.
    Mam gg i nie miałem nigdy takich problemów (wszystko mam uaktualniane na bieżąco, poprawki, programy wszystkie itd.)
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lav Zobacz post
    Siedze sobie, gadam z koleżanką na gg i ZONK! Nagle wyskoczył mi, znaczek opisany: "trwa logowanie do gadu-gadu"
    jesli ktos logowalby sie do twojego gg, to ciebie by nawet nie rozlaczylo :P co najwyzej moglby (ale nie musi, nie wiem jak jest w gg, nie uzywam) wyskoczyc komunikat o multilogowaniu.
    War, war never changes.

  4. #4

    Domyślnie

    Osobiście używam WTW i logowania przez tego klienta GG 10 nie wykrywa, natomiast Nowe Gadu Gadu tak W takim przypadku wyskakuje komunikat o multilogowaniu. Ale jak kolega wyżej napisał, wówczas, gdyby ktoś zalogował się na twoje konto, Ciebie na pewno by nie wyrzuciło.

  5. #5

    Domyślnie

    Odpal sobie gadu gadu na dwoch kompach i sprobuj z kims pisac. Niewazne z ktorego kompa piszesz - w obu pojawi sie identyczne okno rozmowy, wiec gdyby ktos pisal na Twoim gg prawdopodobnie widzialbys to.

    Kiedys przy multilogowaniu wywlaszczalo sesje, teraz tworzy sie nowa rownolegla, tylko nie wiem czy to tez kwestia jakiegos nowego protokolu, czy sytuacja taka zalezy tylko i wylacznie od samego serwera

  6. #6

    Domyślnie

    Nie ma tak dobrze.

    Tego samego dnia zaktualizowałam sobie flash playera.

    Podobno miałam na gg jakiś opis , a w tym czasie nie było mnie na kompie o.O

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj