Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: problem z routerem

Domyślnie problem z routerem

historia jest krótka i pewnie na forum znalazł bym na nią odpowiedz(ale w większości takich topików trolle nie dają spokoju wiec nie da się info znaleźć) jak nie trafiają takie rzeczy do kosza;p
    jak tak to dajcie link i tyle;

a mianowicie
    wprowadziłem się na stancje nowa,a mamy net z mooltimedi rozprowadzony routerem, i z nim mam problem, jakis miły mieszkaniec założył hasło, myślę ha zrobię twardy res będzie fajnie, wpisze sobie standard ze strony producenta, zrobiłem twardy res na stronie producenta pisało dłużej jak 4 sec wiec tak zrobiłem, nic nie pomogło, mode routera Edimax BR-6104K, czy ktos wie jak sie na niego dostac nie znajac hasła?
    Dlaczego chce tam wejść? bo mi firewall blokuje porty w lolu;p
    jeśli chcecie pomóc zapraszam.

Zakaz karmienia trolli!!!
    Ostatnio edytowane przez Quonion : 01-26-2011 - 20:09

Domyślnie

Edimaxy ktore widzialem bardzo fajnie sie resetowaly i nie bylo problemow. Niektore urzadzenia sa bardzo wrazliwe na to jak resetujesz - niby wszyscy maja tak samo ale... pytanie jest czy po tych 4sek masz wyciagnac 'szpilke' czy wylczyc zasilanie na przyklad. Efekt o dziwo moze byc bardzo rozny Sprawdz opcje odlaczenia zasilania po 4sek (zamias wyciagania szpilki).

Najciekawsze przyadki resetowania sprzetu jakie mialem:
    - jedno urzadzenie wymagalo aby je wlaczyc z wcisnietym przyciskiem reset, przytrzymac 10sek, puscic na dokladnie 4sek i wcisnac na nastepne 10sek, pozniej mignie jedna dioda i wylaczyc je... jesli smigniesz sie gdzies o ulamek sekundy resetu nie ma :P ale na konsoli (serial) pokazywalo potwierdzenie czy reset poszedl czy nie - tak czy inaczej pol godziny walki to minimum, nawet jesli znasz procedure...
    - Sonicwall ma taka przypadlosc ze niektore modele jak robisz reset wycinaja tez firmware :P Ooops... ale na szczescie da sie je dosc latwo ozywic na nowo wgyrwajac nowy image :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

odpowiedź znalazłem na zagranicznym forum okazało sie że w manualu był błąd nie 4s a 60sec... po 60 sec router sie zrestartował
    i hasło standardowe działało
    Do zamknięcia

Zasady Postowania