Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Kolega mi skanuje porty

Angry Kolega mi skanuje porty

Witam mam mały problem.Mam antywirusa AVG + firewalla i ktoś mi tydzień temu zaczął skanować porty zawsze koło godziny 12:00 i wieczorem.Ilośc komunikatów dochodziła czasami w ciągu dnia do 200 na szczęście firewall mi pokazaływał IP i gościu ma jedno IP niezmienne i doszedłem po tym IP kto mi skanuje porty.Wyszło na to,żę to mój kolega z gimnazjum sobie jaja robi(jesteśmy dobrymi kolegami).POszedłem do niego i powiedziałem żeby mi skanował więcej portów ale on powiedział,że to zabawne i,że sobie robi.JA mu powiedziałem aby mi tego więcej nie robił gdy ja jestem na komputerze.Ilośc komunikatów zmniejszyła się trochę ale dalej mi skanuje porty.I tutaj takie pytanie.Kupiłem kiedyś zestaw Szkoła Hakerów i mam zamiar niedlugo kupić zestaw Intensywne Wprowadzenie Do Hackingu.Z zestawu szkoła hakerów umiem wszystko i niedługo będę się też uczył z drugiego zestawu.I tu takie pytanie wiem,żę kolega ma Service Pack 2 i antyvirusa Avast(rzadko aktualizowany).Jestem hakerem już raz się włamałęm mu na komputer i zostawiłęm tam sobie backdoora.Czy mogę mu wejśc na komputer i sformatować dysk D i F ma kilka dyskó tawrdych oraz czy mogę zawirusować system (żaden problem).Chodzi mi tylko o to aby mi więcej nie skanował portów.Jestem na niego strasznie zły bo gdy gram w jakąs grę to zaraz mi firewall wyrzuca komunikaty.System 100% czysty bez wirusów robaków trojan itp.

Domyślnie

Polecam prosty i niezawodny sposób pod zacną nazwą shotgun.

Domyślnie

Domyślnie

Domyślnie

Sayane i Dyszak te wasze odpowiedzi są nic nie warte szczególnie ta twoja dyszak.Czy mógłbym coś zrobić aby mi przestał te porty skanować.Nie widzę problemu włamac mu się na kompa i go zawirusować ale jak się skapnie,żę to ja to mi będzie póżniej gadał,że co ja mu zrobiłem z komputerem.Może zastosować wobec niego ARP spoofing i i podsłuchiwać jego komunikację.On robi mi już tak od ponad 3 tygodni więc jest to już trochę problemem.Jeśli mi nikt tutaj nie będzie chciał pomóc sam wezmę się za niego.

Domyślnie

Jebnij mu z LOIC

Domyślnie

Domyślnie

Dobra Dyszak ściągłem ten LOIC i już mu robie DDOS.Jeszcze trochę a zablokuje mu się komputer Jesli to nie poskutkuje to wezmę draniowi zawirusuję komputer tak,że będzie się nadawał do wyrzucenia.Pół godziny wcześniej znów mi skanował porty ale trochę krócej bo tylko 10 minut ale i tak mnie to wkurzyło.Aktualnie robię mu DDOS

Domyślnie

Ostatnio edytowane przez Dyszak : 12-28-2010 - 12:28

Domyślnie

Zasady Postowania