Witam
W BT4-r2 sa stery do mojej kartki wifi usb Ralink3070sta , wiec na BT4-r2 Zainstalowałem spoonwep2.tar.gz
Po rozpakowaniu w Ark wszystkiego do jednego foldera spoonwep2, zainstalowałem komenda
# cp -rpv "/root/spoonwep2/usr" /
cala Instalacja jest tutaj backtrack 4 spoonwep and spoonwpa isntall for dummies YouTube - backtrack 4 spoonwep and spoonwpa isntall for dummies
ale soft nie moglem tam znalesc ,wiec jest skąd indziej, tylko spoonwep2, i wlasnie problem jest taki.
Program sie otwera ale nie pracuje - nie wyszukuje sieci.
Przyznam sie bez bicia ze program zainstalowalem ale nie moge nadazyc za tym gosciem z filmu z konfiguracja jego w nano , mysle ze to jest problemem.

Podczas pracy w konsoli podaje mi taki wynik

[email protected]:~# spoonwep
[email protected]:~# Error: /usr/local/bin/wifispoonfeeder/spoonwep/tmp/wscapture-01.txt (No such file or directory)
Error: /usr/local/bin/wifispoonfeeder/spoonwep/tmp/wscapture-01.txt (No such file or directory)
Error: /usr/local/bin/wifispoonfeeder/spoonwep/tmp/wscapture-01.txt (No such file or directory)

Tu jeszcze znalazle inny film do instalaci ale tez nie kapuje jak konfiguruje (za szybko sie to dzieje :/)

Moze ktos w wolnej chwili dalby rade ta instalacje i konfiguracje spoonwep rozpisac codem tutaj.
Na pewno przyda sie innym tez.
Dziekuje z gory za pomoc.