Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Podsłuchiwanie rozmów GG + Archiwum Możliwe...

  1. Unhappy Podsłuchiwanie rozmów GG + Archiwum Możliwe...

    Witam was wszystkich, przeglądałem właśnie ostatni temat, o takiej samej tematyce...
    Jest owa możliwość, bez żadnych programów i innych trojanów... Tylko GG pomysł sprawny z wersją GG10
    Sprawa jest prosta:
    1.Trzeba mieć numer+hasło ofiary... Jak i skąd hasło to już wasz interes
    2. Dodajecie profil "ofiary" czy tam osoby do sprawdzenia
    3. Dodajecie go, pobieracie numerki znajomych
    4. Czekacie, aż ktoś napisze do ofiary, bądź zacznie pisać wszystko będzie przekazywane do was, i również do ofiary
    Widoczne jest również co pisze ofiara, wszystko zapisuje się w waszym archiwum

    Dość przydatne, jak macie "niewierną" wam blond dziewczynę ;/ I nabieracie podejżeń Która leci sobie w kulki na prawo i lewo;// Za co jej nigdy nie podaruje...

    Pozdrawiam miłej zabawy... PS. Hasełko można zgrać z komputera ofiary użytkownicy->Intel(twoja nazwa)->AppData->Roaming->GaduGadu10 Zgrywamy cały numer, naszej dziewczyny tzn. ofiary, no i potem, specjalnym programem, jakoś można wyłudzić hasło... Nie chce mi się szukać, chce mi się spać, związek mi się chłopaki rozleciał... Jutro Update zrobie, z programami, jak czas pozwoli... Pozdrawiam... Miłego sprawdzania

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    podmień folder i ci hasło niepotrzebne. Nie kontynuuj posta. Sieje więcej szkody niż pożytku.


    Chłopaki, kod03 by się przydał
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    @OP
    stare i wciaz bezuzyteczne, a kazdy szanujacy sie komunikator wyswietla info o multilogowaniu.
    War, war never changes.

  4. #4

    Domyślnie

    stary zmien se dziewczyne ;-)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiedza-nie-zna-granic Zobacz post
    Witam was wszystkich, przeglądałem właśnie ostatni temat, o takiej samej tematyce...
    Jest owa możliwość, bez żadnych programów i innych trojanów... Tylko GG pomysł sprawny z wersją GG10
    Sprawa jest prosta:
    1.Trzeba mieć numer+hasło ofiary... Jak i skąd hasło to już wasz interes
    2. Dodajecie profil "ofiary" czy tam osoby do sprawdzenia
    3. Dodajecie go, pobieracie numerki znajomych
    4. Czekacie, aż ktoś napisze do ofiary, bądź zacznie pisać wszystko będzie przekazywane do was, i również do ofiary
    Widoczne jest również co pisze ofiara, wszystko zapisuje się w waszym archiwum

    Dość przydatne, jak macie "niewierną" wam blond dziewczynę ;/ I nabieracie podejżeń Która leci sobie w kulki na prawo i lewo;// Za co jej nigdy nie podaruje...

    Pozdrawiam miłej zabawy... PS. Hasełko można zgrać z komputera ofiary użytkownicy->Intel(twoja nazwa)->AppData->Roaming->GaduGadu10 Zgrywamy cały numer, naszej dziewczyny tzn. ofiary, no i potem, specjalnym programem, jakoś można wyłudzić hasło... Nie chce mi się szukać, chce mi się spać, związek mi się chłopaki rozleciał... Jutro Update zrobie, z programami, jak czas pozwoli... Pozdrawiam... Miłego sprawdzania
    Nie jest tak wesoło jeżeli dziewoja ma ustawione hasło do profilu, bo wtedy wszytko włącznie z archiwum jest szyfrowane AESem. Do odszyfrowania potrzebne jest hasło do profilu i jeżeli mnie pamięć nie myli to przy którymś pliku nawet id hdd.

  6. Domyślnie

    Cytat Napisał Dyszak Zobacz post
    jeżeli mnie pamięć nie myli to przy którymś pliku nawet id hdd.
    ID dysku tylko przy starym gg stuleju [cool][czesc]

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sayane Zobacz post
    ID dysku tylko przy starym gg stuleju [cool][czesc]
    gówno sie znasz [cool] stare gg = gg7, nowe gg = gg8, gg10 ... hdd id jest w gg8 [czesc]

  8. Domyślnie

    Cytat Napisał Dyszak Zobacz post
    gówno sie znasz [cool] stare gg = gg7, nowe gg = gg8, gg10 ... hdd id jest w gg8 [czesc]

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj