Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Hasło administratora?

  1. #1

    Domyślnie Hasło administratora?

    Witam wszystkich, jestem uczniem technikum informatycznego, i mam mały problem ^^

    Na lekcjach dość często w coś gramy jak mamy wolny czas, w gry typu CS czy COD2, ale chcialbym odpalić cos innego, np Battlefield 2 czy COD4. Tylko te gry uzywają windowsowego instalatora, którego nie można użyc z ograniczonego konta.

    Logujemy sie przez serwer SBS ver. 2003
    na komputerach jest system Windows XP,
    Probowałem zalogować sie na konto SYSTEM, lecz komenda "at" jest zablokowana
    Probowałem zmienić hasło administratora lokalnego, ale wyskakuje błąd systemu 5 [to chyba normalne ]
    Próbowałem też bootowalnego programu OPHCrack, lecz odziwo tutaj na komputerach wyrzuca błąd "No Tables Found", za to na moim PC'cie w domu działa normalnie.... hmm.. ?

    I tutaj rodzi sie pytanie.. czy ktoś wie jak zalogować sie na konto administratora lokalnego? lub zainstalować aplikację bez uprawnień administracyjnych?
    Za wszelką pomoc będe wdzięczny.

  2. #2

    Domyślnie

    Obchodzić nie warto tego typu zabezpieczeń, najlepiej złamać software który blokuje dostęp do tych rzeczy, jakimś patchem, patchując pamięć nie będzie żadnych problemów z blokowaniem dostępu, zazwyczaj autorzy takich programów nie martwią się o zabezpieczenia przed Reversowaniem
    Ostatnio edytowane przez g3t_d0wn : 12-17-2010 - 15:58

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj