Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem z Vista

Domyślnie Problem z Vista

Chce wejsc do systemu vista jako administrator. Mam plyke czyszczaca haslo ale nie moge jej uruchomic bo jest jakies supervisior haslo na bios i nic nie moge zmienic zeby startowal z plyty. Probowalem wyczyscic pamiec cmos ale to nic mi nie dalo. Problem dotyczy kompa w szkole. Nauczyciel powiedzial ze jak wejde jako admin to da mi 6 na koniec roku . Co robic?

Domyślnie

Ty masz dostać 6 czy ktoś z forumowiczów?
    Nie wstyd Ci będzie jak ktoś za Ciebie odwali robotę a Ty potem będziesz się chwalił, że sam zrobiłeś...
    Pomyśl, popróbuj i zrobisz...
    * markossx *

Domyślnie

Nie oczekuje gotowego rozwiązania proszę tylko o jakąś wskazówkę i będę próbował. W końcu najwięcej się człowiek uczy na własnych błędach.

Domyślnie

w jaki sposób próbowałeś resetować cmos ? masz fizyczny dostęp do kompa i wystarczająco czasu na otwarcie obudowy ?. To na prawdę nic trudnego. Nawet jeżeli nie możesz wejść do biosu to, zobacz czy przy starcie nie masz czegoś takiego jak boot menu , w moim kompie hasło na bios nie obejmuje tego menu, i przez f11 mogę zabootować kompa z dowolnego napędu zainstalowanego w komputerze.

Domyślnie

Próbowałem resetować CMOS za pomocą programu Killcmos oraz w cmd komendą debug o 70 2e...itd. Hasło w biosie obejmuje wszystko próbowałem wejść do boot menu ale i tak chce hasło, mogę wejść do biosu ale nie mogę nic zmieniać. Rozkręcenie obudowy to już naprawdę ostateczność bo jak nauczyciel zobaczy to kiepsko będzie. Czyli rozumiem, że ratuje mnie tylko rozkręcenie kompa?
    Ostatnio edytowane przez xewiux : 10-18-2010 - 17:14

Domyślnie

Próbuj dalej z hasłem na BIOS - nie wykorzystałeś jeszcze wszystkich możliwości...
    * markossx *

Domyślnie

odczytaj haslo z cmosu, jest taki programik nawet...

Zasady Postowania