Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: hackowanie przy grach internetowych ? / karty

Domyślnie hackowanie przy grach internetowych ? / karty

czy jest taka możliwość, np jeśli sciągamy klijenta na komputer instalujemy a poźniej gramy w sieci w kilka osób czy jest szansa na jakies ulepszenie?
    np. widzieć karty przeciwnków lub wiedzieć jakie będą wykładane na stół ?

Domyślnie

i tak i nie... wszystko zalezy jak jest zaimplementowany protokolik oraz sama gra... jak dobrze to malo realne, jak kiepsko to mozna cos pomacic. Nie da sie jednoznacznie odpowiedziec na pytanie...

a tak swoja droga to chlopie zajmij sie jednym tematem, bo poruszasz tysiac problemow nie majac pojecia o ani jednym z nich. Tak samo nikt za ciebie nie bedzie siedzial i analizowal jakis gier itp. wiekszosc osob ma ciekawsze zajecia Jak sam sie za to nie wezmiesz to nic z tego nie bedzie i klepanie kolejnych postow na forum nic nie da...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

właśnie dlatego pisze post, w jaki inny sposób mogę sie dowiedzieć ? chyba to forum jest najlepszym wyborem.
    nie każdy urodził sie hackerem, i wcale nie chce aby ktoś to robił za mnie.
    oczekiwałem tylko na podpowiedzi

Domyślnie

Powodzenia

Domyślnie

właśnie takie na taką podpowiedz liczyłem, i fajnie ze ktos sie odezwał.
    teraz zabieram sie za szukanie i analizowanie.
    dzięki

Domyślnie

a ja dalej twierdze ze zabierasz sie od dupy strony. Owszem forum jest do pomagania i staram sie to robic

Zanim zaczniesz jakakolwiek analize jakiegokolwiek programu musisz poznac cale mnustwo innych podstaw. Niestety nikt na forum nie da gotowego rozwiazania krok po kroku, bo nikt nie bedzie siedzial za ciebie nad ta gra - natomiast uniwersalnego podejscia do problemu nie ma.
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

jesli chodzi o gry karciane w prawdziwych kasynach... to temat ciezki bo poza tym co Ty mozesz uwalczyc z poziomu klienta kasyna maja dosc rozlegla logike analizujaca gry i wylapujaca podejrzane zagrania...

btw dla graczy pokerowych w weekend 19-letni Polak wygral w konkursie w Londynie nowiutkiego Astona Martina DB9 z 2010 roku... zostal wylosowany do konkursu bo gral za free na necie, cale koszty udzialu pokryli organizatorzy - to sie nazywa szczescie, co?

Jesli komus wydaje sie ze to bajka to zobaczcie tutaj
    From freeroll to $150,000 Aston Martin: Polish qualifier Drives The Dream
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania