Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Tor

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Tor

    Witam

    Mam prośbe o pomoc. Zainstalowałem addin w FFOX (torbutton) oraz Vidalia. Łączy mnie z TOR i mogę sobie przeglądać WWW. Mam Win7-64bit oraz zainstalowaną 32bit JAVA (bo z wer 64 nie chciał chodzić np: chat wp) ogólnie ta 64bit JAVA nie współgra dobrze z wieloma aplikacjami.

    i jakie jest moje pytanie - otóż jak chcę podłączyć się na chat mam komunikat:

    Przykro mi, Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi apletów Javy.

    * Aby ją włączyć postępuj według instrukcji: w przypadku, gdy używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer wybierz w menu Narzędzia (Tools) pozycję Opcje Internetowe (Internet Options). Następnie wybierz zakładkę Zabezpieczenia (Security) i wciśnij przycisk Poziom domyślny (Default Level).
    * w przypadku, gdy używasz przeglądarki Netscape Communicator lub Sylaba Communicator wybierz w menu Edycja (Edit) pozycję Preferencje (Preferences) i tam po kliknięciu na Zaawansowane (Advanced) zaznacz pozycję Włącz Javę (Enable Java).

    Na koniec przeładuj stronę. To wszystko... Życzymy miłej zabawy.


    załączam SCR obrazujący, że FFOX ma włączoną obsługę Java. Dlaczego tak jest ? (bez Tor na chat wchodzę bez problemu)
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    localhost
    Postów
    14

    Domyślnie

    zanim ponownie coś zainstalujesz, poczytaj w jaki sposób działa.

    Tor: Documentation

  3. #3

    Domyślnie

    java != tor

    w skrocie technologia java pozwala Cie wysledzic w sieci, a jak wiadomo priorytetem sieci TOR jest hmm... anonimowosc?

    wiec... wylaczasz jave i smigasz po torze.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj