Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Domowa siec i monitoring

Domyślnie Domowa siec i monitoring

Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc sprawdzenia o ktorej godzinie ktory komputer w sieci domowej zostal wylaczony? Posiadam w domu 3 kompy polaczone ze soba przez router do ktorego jest podlaczona neostrada. Problem polega na tym, ze moj brat gra na swoim kompie caly dzien a nawet noca i zeby temu zapobiec wymyslilem, ze jesli po godzinie 00:10 dalej bedzie miec kompa wlaczonego to ja nastepnego dnia bede sciagac tak, ze grac nie bedzie mogl (gra on tylko w gry online typu tibia) bo beda takie lagi ze nawet google sie beda wczytywac kilka-kilkanascie sekund. Czasem chce isc spac troche wczesniej i wtedy nie wiem do ktorej godziny on siedzi dlatego teraz probuje wykombinowac cos co mnie poinformuje o ktorej godzinie on kompa wylaczy. Kiedys mialem u siebie program ktory zbieral takie i inne informacje ale byl widoczny na pasku czyli to raczej odpada. Najlepsze by bylo cos co by chodzilo w tle, a ja u siebie mialbym do tego dostep moze w routerze jest gdzies zapisywane kto kiedy i jak dlugo korzystal z neta ?

Domyślnie

W ruterze chyba da sie ustawić o której internet ma być wyłączony.. Program też można napisać co wyłącza o jakiejś godzinie zainfekować komputer ;p

Domyślnie

To tylko na jakis czas wystarczy wczesniej czy pozniej sie kapnie ze cos jest nie tak z kompem a jak sie dowie ze wchodze nie na swoj komputer to jeszcze haslem go zabezpieczy poza tym nie jest informatykiem i w ogole nie wiem jak taki program napisac a pomysl z wylaczaniem internetu na czas juz przerobilem to zmienia tylko tyle ze zamiast gier internetowych jest kilkadziesiat stron otwartych najczesciej z youtube pol godziny wczesniej zaladowane czyli to dalej nie rozwiazuje problemu ale dzieki za zainteresowanie po 3 dniach w koncu jakas odpowiedz

Zasady Postowania