Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: IP

Domyślnie IP

Witam
    Macie jakieś sprawdzone sposoby podglądu czyjegoś ip? coś typu inwigilator co kiedyś był w power gg.. nie interesują mnie rzeczy typu stat24 albo jakies shoutbox'y zapisujace ip itp tylko podglad ip bez wiedzy tej drugiej osoby.
    Ps. Teraz druga rzecz odbiegająca troszkę od tematu.. zastanawiam się nad konsolą beast 2.7 albo prorat która generuje servery.. tylko tyle ze AV wykrywają je :/ jakaś rada ?

Domyślnie

Ja nie wiem co wy macie z tymi rootkitami,

Przecież można stworzyć soft pod szyldem 'crapware' i robić na kompie uzytkownika co się chce używając oficjalnego API.
    zamiast dll injection -> services.msc
    zamiast H4ck3d by Br0n3k -> Wyprodukowane przez firmę SkySoft ˆ

Cytat Napisał netghoster Zobacz post
    Witam
    Macie jakieś sprawdzone sposoby podglądu czyjegoś ip?
    Ojej, to złożona kwestia, można na to pytanie odpowiedzieć krótko, nie biorąc odpowiedzialności, że rezmówca będzie świadom szeregu zmiannych które mogą utrudnić to - mogło by się wydawać - proste zadanie.

Przede wszystkim musisz powiedzieć, po co Ci to IP.
    Musisz wiedzieć czy jest to IP zewnętrzne, czy tylko router za którym jest jeden lub więcej komputerów.
    Nie wspomne o tym, ze IP które klient zostawia w stat24, może być zupełnie inne od publiczego IP za pośrednictwem któego uzyskasz bezpośredni dostęp do komputera.

Najlepiej użyj shoutbox, stat42
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 08-28-2010 - 00:47
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Zasady Postowania