Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Pilnie potrzebuje POMOCY!

  1. #1

    Domyślnie Pilnie potrzebuje POMOCY!

    Przepraszam na wstepie Wszystkich uzytkownikow za tzw. " duze litery ". Mam nadzieje, ze przez to moj wpis bedzie bardziej widoczny i zainteresuje kogos, kto ma wiecej pojecia na temat (ktory zaraz opisze) niz ja i udzieli mi jakiejs rady!

    Od kilku dni ( ok. 5-6ciu ), ktos dzwoni do mnie z zastrzezonego numeru. Podejrzewam, ze temat jest Wam od dawna znany...prosze jednak o chwilke cierpliwosci i przeczytanie mojego wpisu do konca.
    Jestem posiadaczka dwoch telefonow komorkowych, plus pod jeden z nich podlaczony jest rowniez stacjonarny. Na wszystkie trzy numery dotawalam okolo 500-1000 telefonow dziennie. Napisalam " dostawalam ", poniewaz doprowadzilo to do tego, ze jeden numer wczoraj zmienilam u operatora, niestety drugi numer oraz stacjonarny musialam zostawic ( uzywam ich jako sluzbowe ). Na te dwa bombarduje mnie nadal. Zablokowalam rowniez numery zastrzezone. Nic to nie dalo! Nie mam pojecia kto moze robic cos takiego, ale ten " ktos " dzwoni teraz calkiem jawnie z numerow, ktore nie istnieja lub " pozycza " od innych ludzi! Wczoraj napisal mi smsa, ze i tak go nie znajde, bo robi " to " przez program komputerowy i, ze Policja rowniez mi nie pomoze. Numery z ktorych pisze sa wylaczone przy probie wybierania...Nie wiem co robic, jak tego kogos namierzyc... Niech ktos z Panstwa sobie wyobrazi, ze otrzymuje okolo 1000-ca telefonow dziennie, i do tego za kazdym razem musi kontrolowac i patrzec kto dzwoni, poniewaz uzywa tego telefonu rowniez w sprawach sluzbowych. Nie mam pojecia kto to moze byc, co to za czlowiek... przyczepil sie jak rzep psiego ogona! Moim zdaniem nie jest to zbyt normalne zachowanie, prawda? Do tej pory otrzymalam rowniez okolo 20-stu wiadomosci, rowniez kilka obrazliwych oraz dwie z informacja, ze moj numer pojawi sie jako ...-Telefon dla Panow. Mam male dziecko, corke...nie wiem czy sie go bac? Czy plakac i zalowac wariata? Powoli cala sprawa przestaje byc zabawna, a zaczyna byc po prostu przerazajaca! Moze to nawiedzony sasiad? Albo maz kolezanki? Albo jakis Pedofil? Jesli ktos z Panstwa wie jak to wszystko dziala i jak znalesc rozwiazanie mojego problemu, to prosze o kontakt. Wiem, ze w sieci praktycznie nikt nie jest w 100% anonimowy, istnieje cos takiego jak IP...wiec moze jest jakis sposob, zeby namierzyc tego....nie chce uzywac wulgarnych slow, ale same cisna sie na usta...Pana! Dobry specjalista potrafi wszystko!

    Z gory dziekuje za pomoc i czekam na wiadomosci,

    Kathi212

    P.S. Zapomnialam dodac, ze mieszkam w Niemczech i telefony mam zarejestrwane w sieci o2. Prosze mi pomoc!
    Ostatnio edytowane przez Kathi212 : 08-26-2010 - 21:53

  2. Domyślnie

    Co Ci szkodzi zgłosić sprawę na Policje?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    Wydaje mi sie, ze bez pomocy policji sie nie obejdzie.
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  4. #4

    Domyślnie

    Przedwczoraj zglosilam. Pan Policjant byl bardzo zainteresowany tematem...tak bardzo, ze jak mu wspomnialam o mozliwosci wykonywania polaczen telefonicznych przez komputer to za bardzo nie wiedzial o czym mowie i kazal mi sie zglosic pojutrze. Zgloszenie oczywiscie juz u nich dwa dni lezy. Wczoraj bylam u Panow P. znowu, zbyli mnie tradycyjnie. Dziasiaj dzwonilam do kryminalnych, gdzie moje akta obecnie sie znajduja...i oczywiscie co uslyszalam? Nie wiem jak mozna Pani pomoc, oddzwonie jutro. A ja codziennie dalej musze znosic jakiego chorego wariata, ktory dzwoni do mnie 1000 razy!Sprawa prawdopodobnie bedzie ciagnela sie tygodniami, lub nawet miesiacami... a ja do tej pory po prostu zwariuje!

  5. Domyślnie

    A może zmienisz numer? Masz go przydzielonego od firmy, tak? Wyjaśnij szefowi o co chodzi i poproś o jego zmianę.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja jestem wlascicielem firmy. Moge zmienic numer oczywiscie, potrzebuje na to kilku dni . Ale...jest duze ale...wizytowki, reklamy ( Internet, auta, gazety ) wszystko leci na te dwa numery, do tego okolo ladnych pare setek klientow, ktorych zbieram juz kilka lat. Nie jestem w stanie dotrzec do kazdego starego klienta ewent. rowniez potencjalnego, prawda? Strate klientow w procentach szacuje na okolo 45 %. Nie moge sobie na to pozwolic! To jak petla na szyje. Plajta.

  7. Domyślnie

    Może skontaktuj się z swoim operatorem w trybie pilnym i poproś o wyjaśnienie tej sytuacji? Coś tam w logach muszą mieć. Można zmienić numer, jaki Ci się wyświetla, ale nie ten, który łączy się z centralą telefoniczną i prosi o połączenie (Przepraszam, ale nie mam źródła tej wiadomości, aby potwierdzić moje słowa, więc zaznaczam, że pewien nie jestem.)

  8. #8

    Domyślnie

    Operator odpada, zaproponowali mi platna usluge, dzieki ktorej bede " widziala " niby wszystkie numery. Usluga niestety nie obejmuje rozmow wychodzacych z komputera i innych sieci. Idiotyczna odpowiedz, prawda? Ale taka dostalam, wlacznie z tym, ze nie sa w stanie mi pomoc. Dla zwiekszenia powagi sytuacji wzielam zgloszenie z Policj i im pokazalam...totalna znieczulica i olewka! Ale co z tego? On i tak teraz dzwoni z wyswietlajacych sie numerow, ktore nie istnieja albo naleza do kogos kto w rzeczywistosci wcale do mnie nie dzwoni! Pisze smsy i smieje mi sie w nos...normalnie pisze mi; i tak mi nic nie zrobisz ha ha ha ha ha ha...tylko, ze mi niestety przestaje byc powoli do smiechu;(((

  9. Domyślnie

    Cwaniaczek, więc tak sobie pogrywa...

    Jestem pewien, że kluczem do namierzenie tego osobnika jest zdobycie logów operatora, do których dostęp można uzyskać tylko poprzez nakaz prokuratora :|

    Masło maślane..

    Sprawa w sądzie będzie się z pewnością dłużyć, mhh...

    Próbowałaś porozmawiać z tym kimś o co mu chodzi, tak na spokojnie?

  10. #10

    Domyślnie

    On nie rozmawia ze mna, on slucha...ale tylko wieczorem i w nocy. Przedpoludniem nigdy go nie slysze ( oddechu ), tylko muzyka, sygnal, sekretarka...z tego wnioskuje, ze musi pracowac w rannych godzinach. Telefon dzwoni dzien i noc, to jest jakas PARANOJA. Nic nikomu nie zrobilam, nie mam do licha wrogow, kochanka tez nie, wiec...? Nawiedzony klient? Kto to moze byc? Probowalam na poczatku do niego mowic - tzw. monolog...wiem, ze mnie slyszy, lub nagrywa, bo jakis czas pozniej dostaje smsy od niego, jakby z odpowiedzia na moje wypowiedzi np., ze Policja mi nie pomoze ( powiedzialam mu, ze bylam na Policji ), ze go i tak nie znajde, bo to komputerowo idzie ( powiedzialam mu ze go znajde ), zeby sie odp.....to napisal mi, ze jestem arogancka su....itd......Okropnosc!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj