Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Wlamanie na moj PC. Keylogger.

  1. Domyślnie Wlamanie na moj PC. Keylogger.

    Witam wszystkim, wiem, ze tematyka Tibii jest tutaj niemile widziana, jednak padlem ofiara keyloggera, przyznaje sie bez bicia, bylem nieostrozny i zle sie to skonczylo. Czy ktos z was, jest w stanie sprawdzic z jakiego kompuera odpalany byl serwer keyloggera? Chcialbym ustalic jego tozsamosc, a nawet isc z tym na policje, bo z tego co wiem, to przestepstwo.

    Z gory dziekuje, pozdrawiam,

    Still Ballin.

  2. #2

    Domyślnie

    a skąd wiesz że był to keylogger?

  3. Domyślnie

    Po prostu wiem, ze to byl keylogger. Potrafie rozpoznac, wbrew pozorom, pomimo tego, ze dalem sie na to zlapac. Czlowiek, ktory tego dokonal nie bylby w stanie uzyc innej metody.

    @edit
    Nie chodzi o to, co to bylo, tylko czy dacie rade ustalic z jakiego adresu bylo to robione.
    Ostatnio edytowane przez Still Ballin : 08-04-2010 - 20:50

  4. #4

    Domyślnie

    Czyli jednak coś o nim wiesz

  5. Domyślnie

    Tak, wiem jaki ma nick w grze i rozmawialem z nim pare razy.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Chcialbym ustalic jego tozsamosc, a nawet isc z tym na policje, bo z tego co wiem, to przestepstwo.
    wiec do czego forum ci jest w tym potrzebne? idz na ta policje i tyle.
    chyba, ze piszesz o policji zeby sprawa nabrala wagi, a tymczasem chcesz zrewanzowac sie mu robiac to samo
    War, war never changes.

  7. Domyślnie

    Nie, nie chcialem isc prawde mowiac na policje. Chcialem go po prostu przestraszyc, ze cos o nim wiem, zeby tego wiecej nie zrobil. Rozumiem, ze pomocy nie uzyskam? =D

    PS: Zetelna obsluga serwera na ktorym gralem, oczywiscie nie pokwapila sie, zeby pomoc odzyskac postac.

  8. #8

    Domyślnie

    Zawsze możesz uzyskać jego IP odpalając wiresharka gdy keylogger będzie wysyłał (albo windowsowy odpowiednik netstata)

  9. #9

    Domyślnie

    wklej tutaj logi z hijackthis, zaloguj się do tej gry mając odpalony wireshark, jeśli napotkasz w wiresharku pakiety SMTP albo HTTP to przeglądnij go w celu ustalenia danych agresora, aktualnie mam czas więc jeśli uda Ci się samemu wywęszyć po logach uploadnij keyloggera i ustale na jaki adres zostały wysłane dane lub jeszcze cenniejsze dane o ile keylogger był robiony na zasadzie logowania do swojej poczty z jego poziomu co jest czystą głupotą dla atakującego gdyż można łatwo dobrać się do jego poczty, prawdę mówiąc keyloggery nie są takie złe .

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj