Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Detronizacja forum na serwerze pun.pl

Domyślnie Detronizacja forum na serwerze pun.pl

Witam!
    Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwe usunięcie, zepsucie lub np: danie sobie praw admina na forum, które stoi a serwerze pun.pl ? Jeżeli tak, to jak można tego dokonać? Zaznaczam, że pytanie jest czysto teoretyczne.

Domyślnie

bez hamulców, jak haknąc pun.pl i już... kosz?
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

Nie "jak haknąć pun.pl" tylko jak można pozbyć się forum stojącego na serwerze pun.pl (np: forumniewiemoczym.pun.pl). Jest taka sytuacja: mam pewne forum założone właśnie na serwerze pun.pl i ktoś zrobił plagiat tego mojego forum i postawił na tym samym serwerze. Zawartość plagiatorskiego forum jest identyczna jak tego mojego i poprostu chciałbym jakoś utrudnić życie właścicielowi tego plagiatu...
    Ostatnio edytowane przez sasquie : 08-06-2010 - 16:23

Domyślnie

Cytat Napisał sasquie Zobacz post
    Nie "jak haknąć pun.pl" tylko jak można pozbyć się forum stojącego na serwerze pun.pl (np: forumniewiemoczym.pun.pl)
    Dla mnie nadal "jak haknąc pun.pl"
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

...

Może wypowie się bardziej kompetentna osoba?

Domyślnie

Mam pewne forum założone właśnie na serwerze pun.pl i ktoś zrobił plagiat tego mojego forum i postawił na tym samym serwerze.
    Napisz do adminów pun i powiedz, że skopiował twoją stronę. A jak nie to napisz w regulaminie, że "kopiowanie lub wzorowanie się na forum dostępne jedynie po pozwoleniu admina (tutaj nick z linkiem do pw)" i jak dalej będzie kopiował to masz pretekst do tego aby pun.pl jak najszybciej usuneło tamtą stronę.

Domyślnie

Może wypowie się bardziej kompetentna osoba?
    Autorzy obecnych odpowiedzi są kompetentni.

Ale można spróbować podsumować Twój post i zobaczymy, co z tego wyjdzie
    czy jest możliwe usunięcie, zepsucie lub np: danie sobie praw admina na forum, które stoi a serwerze pun.pl ?
    Odpowiedź brzmi: tak, wszystkie trzy opcje są dostępne.
    Komentarz: słowo zepsucie świadczy jednoznacznie, że Twoim zamiarem jest wandalizm.

Jeżeli tak, to jak można tego dokonać? Zaznaczam, że pytanie jest czysto teoretyczne.
    Odpowiedź: czysto teoretycznie należy włamać się na serwer hostujący usługę, lub znaleźć exploita na obecną wersję silnika forum.

... dalej czytamy:

Cytat Napisał sasquie
    Nie "jak haknąć pun.pl" tylko jak można pozbyć się forum stojącego na serwerze pun.pl
    Tak. to się potocznie nazywa jak haknąć. Użytkownik lame ma rację
    Komentarz: cały wątek już nie wygląda na "teorię", ponieważ wskazujesz konkretny temat i dopisuje historyjkę tłumaczącą twoje zamiary.

Werdykt: my się tym nie zajmujemy, nie uzyskasz od nas pomocy.
    zamykam

Zasady Postowania