Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 24

Temat: Jak wgrać Shella?

Domyślnie Jak wgrać Shella?

Hejka
    Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie wiedziałem do jakiego działu mój temat się zalicza, także jeśli jest w złym, to proszę moderatora o przeniesienie.
    A więc tak, założyłem ten temat, ponieważ nie wiem jak wgrać shell'a na jakąś stronkę. Jedyne co znalazłem pytając wujka Google, to to, jak wgrać na jakieś forum. To też może się przydać, ale nie tym razem :wink:
    A więc tak:
    Udało mi się wejść za pomocą SQL Injection do PA, więc postanowiłem wypróbować shella - podmienić index :wink:
    Więc pobrałem sobie shellcode - 3 wersje, ale wszystkie z rozszerzeniem .txt. Z tego co czytałem, to było mi. napisane, żeby zmienić w ustawieniach załączniku zezwalaj na rozszerzenie .php. Oczywiście nie ma problemu zmienić rozszerzenia, a co mnie jeszcze bardziej zdziwiło, to pobrałem 4wersie z tej stronki KLIK i wszystkie miały rozszerzenie txt, a kod php (nie znam php, ale widziałem kilka kodów, które się zaczynały od <?php
    Kolejną rzeczą jest, jak to wgrać? Na tej stronie wystawiane są oferty sprzedaży domków, działek, itd. W PA możliwość jest dodania zdjęcia (to chyba jedyna możliwość, przez którą ja mogę coś dodać swojego bez dostępu ftp), mogę także dodać nową ofertę itd

I moja prośba jest taka, czy ktoś mógł by mi napisać jak to zrobić? Był bym bardzo wdzięczny za pomoc 8).

Pozdrawiam i z góry dzięki :wink:

Domyślnie

chcesz zeby ktos to za ciebie zrobil?
    jak masz dostep do PA, to poszukaj opcji uplaodu czegokolwiek/edycji nazw, etc.

chodzi o to by miec plik .php/.pHp/.PhP/.phP/.php5/.phP5/.Php4/.htaccess/.pl/.asp/.aspx/etc... zalezo co serwer parsuje.

Domyślnie

Właśnie chodzi o to, że czegoś takiego nie ma!
    PA wygląda tak --> http://img22.imageshack.us/img22/413...tekranu1yt.png
    Jest tylko możliwość dodania nowej oferty, lub jej edycji, można jeszcze zmienić kontakt i osoby zarządzające
    Ostatnio edytowane przez Yachoo : 08-05-2010 - 00:25

Domyślnie

Ekhem. Zostawiłeś stopkę w której jest email i łatwo dojść do strony.

Domyślnie

Kurde no trzymajmy się tematu. Jak chcesz, to mogę Ci podać passy do PA
    Jak wiesz coś na ten temat - wypowiedź mile widziana, a jeśli masz się czepiać szczegółów - czemu zamalowałeś na czerwono a nie na niebiesko... to proszę nie komentuj

Domyślnie

Trzeba usiąść i po kolei posprawdzać, może gdzieś w panelu będzie taka możliwość.

Niesposób poprzez forum napisać jak to zrobić.
    Ostatnio edytowane przez lame : 08-05-2010 - 09:12
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

po pierwsze to jest dziwne ze piszesz o sql injection a nie wiesz jak uruchomic shella zapisanego w txt
    a po drugie to chyba nie jest PA skryptu tylko menedzer ofert ,to wyglada chyba nawet jakby bylo dostepne dla kazdego .
    Zeby cos tam wgrac musisz sie dobrac do danych ftp lub jak napisal up jakiegos uploadera na tej stronce ktory dopusci upload .php.

Domyślnie

po pierwsze to jest dziwne ze piszesz o sql injection a nie wiesz jak uruchomic shella zapisanego w txt
    Dopiero co znam tak dość sqli i mi się udało wejść, a shella chciałem wgrać, gdyż słyszałem, że można za jego pomocą zmienić np index.
    to chyba nie jest PA skryptu tylko menedzer ofert ,to wyglada chyba nawet jakby bylo dostepne dla kazdego
    Czy dostępne dla wszystkich jest na stronie www.nawa_strony.pl/admin/ a następnie trzeba podać passy?
    jakiegos uploadera na tej stronce ktory dopusci upload .php
    Tak jak napisałem wyżej, jedyna możliwość - którą ja znalazłem, a jest ich tam niewiele, bo wszystko działa na tej samej zasadzie, tylko że są domki/działki etc. (chodzi o wgranie zdjęć)
    Wczoraj sprawdziłem i wrzuciłem te dwa pliki - z rozszerzeniem .txt oraz .php

Domyślnie

pytasz sie na forum, to chcesz zeby ktos zrobil to za ciebie?

Domyślnie

chcesz zeby ktos zrobil to za ciebie?
    Nie, nie chcę, żeby to wyglądało tak, że ja podał wam passy, i index, a wy to podmienicie
    Ja chcę wiedzieć jak to zrobić. Utworzyłem sobie forum phpbb by przemo, i może na nim mi pójdzie łatwiej, gdyż tam już jestem obeznany i będę wiedział jak co ustawić.

____
    Ale temat nadal proszę kontynuować do pytania Jak wgrać shella na stronę WWW, mając dostęp do PA?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania