Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: jak odzyskać hasło lub nazwisko panieńskie matki z allegro? problem...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie jak odzyskać hasło lub nazwisko panieńskie matki z allegro? problem...

    Witam! borykam się z takim problemem iż moje konto o nazwie slawekpolk nie może być przeze mnie używane. wczoraj ucieszony znalazłem list z kodem aktywacyjnym w mojej skrzynce i biegnę do domu, żeby aktywować konto a tu mi pisze błędne hasło. no to myśle kij skorzystam z przypomnienia. i tu też problem. nazwisko jakie wpisuje nie pasuje. myślałem że zapomniałem co wpisałem, ale robiłem szereg kombinacji i nic. i na tym się moja radość skończyła. co z tego że mam konto jak nie mogę na nie wejść...

    odpowiedź jaką dostałem od allegro to to, że tylko poprzez przypomnienie można odzyskać hasło. no to pisze im że to nie działa, a oni dalej to samo. tak jakby nie mogli zerknąć w moje konto i zobaczyć co mam wpisane w nazwisku panieńskim. mimo iż im podałem ów kod rejestracyjny który listownie od nich dostałem.

    jeśli jest ktoś, kto mógłby mi pomóc, to czekam na informację. zapłacę jakiemuś hakerowi jeśli będzie trzeba.
    podam maila który jest zarejestrowany na konto, żeby nie było że chce je komuś ukraść.

    pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    W takich sprawach może ci pomóc jedynie obsługa allegro.pl.

  3. #3

    Domyślnie

    tylko że oni nie wykazują żadnej inicjatywy. mimo iż im podałem kod to mają to gdzieś, a konto mi jest na gwałt potrzebne, żeby kupić rzeczy na wesele. a tu taki kanał. nie wiem co robić. na kolejny list będę czekał 2 tygodnie, nie mam tyle czasu

  4. #4

    Domyślnie

    Pomoc

    Query the RIPE Database
    moze i stad skorzystasz z czegos.

  5. #5

    Domyślnie

    wiesz ja za bardzo się na tym nie znam, nie jestem jakimś noobem ale hakerstwo to nie moja działka.

  6. Domyślnie

    Znowu allegro...
    Zawykam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj