Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Co może jeszcze byc wylapywane przez serwis/ jak zrobic spoofing

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Co może jeszcze byc wylapywane przez serwis/ jak zrobic spoofing

    Witam,
    zwracam sie z zapytaniem do troche bardziej zaawansowwanych uzytkowników.
    Przez jakis czas na jednym serwisie hazardowym Smile
    logowałem sie za kazdym razem zmienijac ID dysku i MACs adres no i restart neta, a celu otrzymywania promocji na rozrywke XD
    ale od pewnego czasu juz to nie wystarcza
    coś uległo zmianie, orientuje się ktos jeszcze co moze być zczytywane z komputera ? dodam ze z serwisu sciaga sie program, instaluje na komputerze a poźniej loguje/rejestruje sie na nim.
    Próbowałem też na kompie i laptopie i tylko raz można to zrobić, nawet jak wezme neta z plusa na kompa i laptopa to też tylko raz a poźniej juz nie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm moge sie domyslac ze badaja w jakis sposob zachowanie nowego gracza... albo jesli wiecej osob z Polski tak robi to mogli dac blokade na caly kraj i po sprawie
    To o czym mowisz to naduzywanie promocji - takich ludzi nazywa sie 'bonus hunters' i sa notorycznie tepieni we wszystkich kasynach jako pasozyty i oszusci bo tak to wlasnie wyglada z punktu widzenia kasyna.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    nie sądze aby mogli zbadać zachowanie gracza na nowym koncie, odrazu po zalogowaniu.
    Myślałem za wyłapują moze IP które jest stałe do każdego połaczenia z netem( zapomniałem jak sie nazywa "Zewnętrzne" )
    ale to wtedy nie mógł bym założyć na dwóch kompach, a tak sie dałoo zrobic.
    Myśle ze tak jak wcześniej wyłapywali voluminum dysku tak i teraz cos do tego dołączyli.

    ps.
    byłem i chce dalej być hunterem

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sa rozne metody dzialania... jesli pobierasz ich aplikacje to ta aplikacja moze zrobic cuda w celu ientyfikacji kompa...
    Okazuje sie ze same przegladarki WWW mozna unikalnie rozpoznac, pomiedzy czyszczeniami ciasteczek, historii itp. i do tego nie trzeba nic instalowac u klienta :-)

    Ja zajmuje sie ostatnio bardzo czesto takimi wlasnie problemami ale na poziomie samej przegladarki, bez instalacji czegokolwiek u klienta. Jesli mowisz ze sciagasz program i dopiero przez ten program sie logujesz to dajesz firmie tysiace nowych mozliwosci identyfikacji usera. Metody te nie sa 100% pewne ale... lepsze to niz nic

    Mala statystyka - post na forum jak obejsc warunki promocji w firmie X, dostajesz pewna kwote gratis i mozesz ja wyplacic... czyli mowiac krotko firma rozdaje kase. W ciagu godzin ruch wzrasta i dziennie mowimy o kilkunastu tysiacach funtow strat na samych promocyjnych oszustwach... pare dni takiego ruchu i za to mozesz wynajac bardzo dobrego programiste - na caly rok! :-]
    Nie dziw sie firmom, ze znajduja rozne metody obrony - to w koncu ich kasa i jak daja ja na promocji aby (zgaduje) mozna przetestowac usluge zanim se wrzuci wlasna kase, to taki jest ich cel - nie rozdawanie kasy na prawo i lewo.

    Problem naduzyc na promocjach dotyczy nie tylko kasyn ale praktycznie kazdej branzy ktora robi promocje on-line... Czy to jest darmowa kasa jak w kasynach, czy to sa kody promocyjne... ludzie kombinuja jak nagiac zasady a firmy kombinuja jak sie przed tym zabezpieczyc - to normlany tok spraw.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Co do ciasteczek, to też nie. Raz zrobiłem konto na łaczu neti dostąłem promocje od X, za kolejną próbą juz nie. Ale, włązyłem modem USB Plusa na tym samym kompie i znowu dało a za następnym razem juz nie.
    Nie chodzi tutaj o czerpanie korzyści materialnej bo to sa wirtulane pieniadze których nie można wypłacić, czysta zabawa.
    Ale jak juz chcesz sie bawic to musisz kupić od serwisu, o to biega
    Dzięki za zainteresowanie tematem.
    Może ktoś jeszcze wpadnie na jakis pomysł
    pozdrawiam.

    PS. Oferuje korzyść materialna za pomoc ? wiecj info na PW
    Ostatnio edytowane przez b3tomek : 07-05-2010 - 17:23

  6. #6

    Domyślnie

    Hmm czyli chcesz płacic prawdziwymi pieniędzmi za dostep do gierki gdzie nie można wypłacic pieniedzy tylko gra sie na wirtualne?
    Jak lubisz takie rzeczy to zawsze możesz pograc w second life ;P

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj