Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Hackowanie przez IP

Domyślnie Hackowanie przez IP

Witam mam taki problem, gdyż od jakiegoś czasu rodzice mnie męczą i twierdzą, że mają racje i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.
    Otóż jeśli podam komuś moje ip np koledze by mogł mi dać prawa administrowania jakąś siecią TYLKO z mojego komputera to czy jest możliwość, aby on wykorzystując mój (stały) IP mógł włamać się do mnie na komputer. Zaznaczam PODAJE TYLKO IP.
    Jest jedno "ale" posiadam router, podając ip zewnętrzne, nie wewnętrzne (ip routera) jest w stanie to zrobić ?. I proszę o podanie w jaki sposób można by tego dokonać (co trzeba mieć ip , mac, logi etc).

Domyślnie

raczej malo prawdopodobne

przydala by sie wiedza odnosnie routera, doglebna analiza jego oprogramowania oraz systemu komputera wewnatrz sieci.

jesli po ip nie udalo by sie, zawsze mozna podlaczyc sie pod skretke telekomunikacyjna lub przewod koncentryczny, takie triki robia ludzie z wywiadu, maja srodki, czas i wiedze.

Domyślnie

Ja bym sie bardziej bal podac wewnetrzny adres IP bo wtedy mozna Ci zrobic atak client-side i przekonfigurowac router jak sie ktos postara Tak czy inaczej, jesli nie potrzebujesz to nie podawaj nic - proste.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Tzn. Panowie chciałbym uzyskać wypowiedzi kogoś kto naprawde się na tym zna i jest mi w stanie powiedzieć czy jest to rzeczywiście.

Domyślnie

TQM już ci odpowiedział

Cytat Napisał Firestone Zobacz post
    od jakiegoś czasu rodzice mnie męczą i twierdzą, że mają racje
    Nie znasz tej zasady, żeby zawsze słuchać rodziców?

Ryzyko włamania istnieje zawsze. Szczególnie w przypadku, gdy osoba odpowiedzialna za hosta nie zna się na bezpieczeństwie (Twój przypadek).
    Tak, jest to możliwe i Twoi rodzice mają rację.

Możesz zrobić dwie rzeczy aby polepszyć bezpieczeństwo:
    1. Postępować zgodnie z tymi wskazówkami - http://www.microsoft.com/security/pypc.aspx
    2. Wykupić hosting linuksowy, ustawić tunel i podać koledze adres tunelu,

lem
    lem jest offline

Domyślnie

jesli masz dziurawa przegladarke i logujesz sie na ten serwer zeby adminowac przez webappa, to jesli twoj ziom doda hakjerski kod do strony, moze ci stworzyc tak zwane polaczenie zwrotne, czyli ominie sobie twoj router, fw czy co tam masz i to ty polaczysz sie DLA niego do shella.
    nie wiem czy rozumiesz, czy nie. googluj pod: connect back shell. moze bardziej cie to nakieruje na odpowiedz (ktora tak swoja droga i tak juz uzyskales).

Post Nowy haker - Rikey

Witam dla twojej informacji nazywam się Rikey to zaszyfrowane słowo niestety nie po wiem co znaczy .
    Więc jest program który nazywa się netbus to trojan (program do włamywania się na czyiś komputer za pomocą IP)
    Możesz wpisać w google netbus download i pjerszy link i pobierz otwierasz ale musisz pamjętać, że musisz mieć wyłączony anty wirus bo on wykrywa go albo jako bardzo groźny virus albo go po prostu po prubje otwarcia uswa go ! i Tam w zawrtości pobranego folderu jest ikonka z anteną ją musi otworzyć ktoś ale nie musi bo np. ty już znasz jego IP . Jak znasz jego IP to się domyślisz na jaką ikionke kliknąć bo pszykro ja już nie pamjętam jak otworzy ci się okno w turym będzie wpisane twoje IP to skasuj je i wpisz np. kolegi
    ta ikonka z anteną bo często jej nie może bydź to ona jest po to żebyś się dowjedział jakie ktoś ma IP i ten ktoś powinien też miedź wył. anty virus lub Skaner wykrywający Virus-a ! Tam możesz podsłuchiwać i co on pisze np. na GG Skaypa albo w notatniku i innych edytorach tekstu tam np. możesz mu zmjenić hasło i wł. wył. kompa itp. Żeby się przed tym uchronić prosze się nie śmjać bo jest to banalnie proste wł. i wył. ruter (kabel mały podłurzny wyciągnąć i włożyć !Więcej ni nie powjem zam jestem początkującym Hakerem !

Domyślnie

Drogi Nowy hakerze - Rikey,

popraw proszę błędy ortograficzne bo patrzeć nie można.

btw:
    można użyć w celu sprawdzenia pisowni wtyczki do przeglądarki.
    * markossx *

Zasady Postowania