Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Keylogger

Domyślnie Keylogger

Witam, zainstalowałem pewnej osobie keylogger. Zorientowała się i zainstalowała antyvira, który go zablokował. Jak można go zdalnie odblokować. Ewentualnie jak mógłbym uzyskać dostęp do tego kompa (chodzi mi o wykorzystanie jakiś dziur). Czy można już podsłuchiwać klawisze wklepywane z klawiatury bezprzewodowej? Mam dobre pojęcie o kompach, ale o hakingu, żadnego.

Domyślnie

Nie podałeś nic co mogło by skłonić kogoś do jakiejkolwiek odpowiedzi, jaki keylogger, jaki ofiara posiada system, jakie ma av, jakiego ma firewalla, czy jest w sieci lan czy masz dostęp tylko z internetu, w jaki sposób komunikujesz się z keyloggerem, jakim protokołem to idzie, czy może wysyłasz np. logi na e-mail. Szczerze to keylogger jest już na pewno dawno usunięty, a ty imho nie masz zielonego pojęcia czego używasz, więc nie licz na wiele.

Domyślnie

klawiatura bezprzewodowa - bedzie mozliwosc podsluchu sygnalu radiowego ale:
    1. musisz byc wystarczajaco blisko
    2. musisz miec sprzet ktory bedzie dzialal na wlasciwych czestotliwosciach i umial zarejestrowac to co jest przesylane
    3. byc moze dane sa jakos kodowane, z tym tez bedziesz musial sobie poradzic...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał Laik707 Zobacz post
    Nie podałeś nic co mogło by skłonić kogoś do jakiejkolwiek odpowiedzi, jaki keylogger, jaki ofiara posiada system, jakie ma av, jakiego ma firewalla, czy jest w sieci lan czy masz dostęp tylko z internetu, w jaki sposób komunikujesz się z keyloggerem, jakim protokołem to idzie, czy może wysyłasz np. logi na e-mail. Szczerze to keylogger jest już na pewno dawno usunięty, a ty imho nie masz zielonego pojęcia czego używasz, więc nie licz na wiele.
    Win7, standardowa zapora + avast free 5, keylogger to perfectkeylogger wysyłający wszystko na ftp. nadawanie umarło po zainstalowaniu avasta, ostatnie co wysłał, to komunikat o jego zablokowaniu Chodzi o komputer, który ma tylko dostęp do internetu, nie istnieje w żadnej sieci. Wiem, że ma wyłączone aktualizacje, bo widnieje, jako nielegalna kopia.

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    klawiatura bezprzewodowa - bedzie mozliwosc podsluchu sygnalu radiowego ale:
    1. musisz byc wystarczajaco blisko
    2. musisz miec sprzet ktory bedzie dzialal na wlasciwych czestotliwosciach i umial zarejestrowac to co jest przesylane
    3. byc moze dane sa jakos kodowane, z tym tez bedziesz musial sobie poradzic...
    Powiedzmy, że punkt 1 i 3 można pominąć, co do punktu 2, to jaki sprzęt? Co konkretnie miałbym kupić.

Domyślnie

konkretnie taki ktory bedzie odbieral wlasciwe czestotliwosci... czyli zalezne od modelu klawiatury - szukaj w google jakie czestotliwosci ma ten model a pozniej urzadzenia - tez w google

Domyślnie

No to wypadało by postawić u siebie win7, Avasta na vmware i przetestować np. parę keyloggerów, albo napisać swojego, albo zlecić komuś, przynajmniej problem zapory masz z głowy, bo dodać regułę do zapory windy to żaden problem.

Domyślnie

Cytat Napisał Laik707 Zobacz post
    przynajmniej problem zapory masz z głowy, bo dodać regułę do zapory windy to żaden problem.
    rozumiem ze nastepna seria pytan od bardzo wielu osob bedzie 'a jak to zrobic, bo nie mam zielonego pojecia'

teraz bardziej na powaznie - wirtualizacja nic nie kosztuje, sa darmowe produkty (VirtualBox chocby) i mozna testowac we wlasnym zakresie bez wiekszego ryzyka - oczywiscie do celow edukacyjnych

Domyślnie

Cytat Napisał marek69 Zobacz post
    Mam dobre pojęcie o kompach, ale o hakingu, żadnego.
    typowe, teraz kazdy klikac umie, nic szczegolnego.

zamiast wydawac kase na malo efektywne narzedzia mozna zwyczajnie zalatwic sobie wytrychy / klucze do mieszkania i odwiedzic komputer podczas nieobecnosci domownikow (np w czasie pracy/wykladow). Jesli istnieje lokalna siec komputerowa mozna dostac sie do pomieszczenia piwnicznego z lokalnym hubem / switchem i tam ripowac prywatne transferowane dane ...

analizowanie modulacji sygnalu nosnego, nadawanych danych binarnych droga radiowa zostawcie inzynierom a nie laikom.

Zasady Postowania