Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 18

Temat: jak połączyc sie ze strona bez wczytywania jej

merida jest offline Banned

Domyślnie jak połączyc sie ze strona bez wczytywania jej

Jestem zarejestrowany na pewnej stronce na ktorej zbiera sie punkty za wchodzenie na np onet.pl, wp.pl i ja chce żeby ta "pewna" strona zarejestrowała ze ja wszedłem na np onet.pl lub wp.pl ale nie chcę otwierać tego onetu lub wp na Operze. Czy da się jakims programem lub czyms zarejestrowac (udać że się połaczyłem) ze wszedłem na te strony ( w tym przypadku tak jak pisałem onet.pl) ?

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał merida Zobacz post
    Jestem zarejestrowany na pewnej stronce na ktorej zbiera sie punkty za wchodzenie na np onet.pl, wp.pl i ja chce żeby ta "pewna" strona zarejestrowała ze ja wszedłem na np onet.pl lub wp.pl ale nie chcę otwierać tego onetu lub wp na Operze. Czy da się jakims programem lub czyms zarejestrowac (udać że się połaczyłem) ze wszedłem na te strony ( w tym przypadku tak jak pisałem onet.pl) ?
    tak, da sie.
    wesolych swiat.
    War, war never changes.

Domyślnie

Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    tak, da sie.
    wesolych swiat.
    napisz jak to zrobic bo szukam juz 5 dni i nie moge nigdzie znalesc

Domyślnie

program ten nie tylko musiał by się łączyć, musiał by inteligentnie zarządzać ciasteczkami oraz interpretować wstawki kodu js lub nawet wykonywać obiekty flash ...

Domyślnie

Cytat Napisał cyber_pl Zobacz post
    program ten nie tylko musiał by się łączyć, musiał by inteligentnie zarządzać ciasteczkami oraz interpretować wstawki kodu js lub nawet wykonywać obiekty flash ...
    napiszcie mi jak to zrobic a nie co sie da zrobic bo ja jestem w tym zupełnie zielony

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał merida Zobacz post
    napiszcie mi jak to zrobic a nie co sie da zrobic bo ja jestem w tym zupełnie zielony
    chyba ocipiales... naprawde uwazasz ze to forum to organizacja charytatywna? naprawde uwazasz ze wybrales dobry dzial? naprawde wierzysz w to, ze ten temat nie zostanie zaraz wyrzucony?
    odpowiedz na twoje pytanie ZOSTALA UDZIELONA,
    gdybys zaczal cos pisac i na czyms utknal - to nie byloby problemu z uzyskaniem pomocy, ale bez znajomosci programowania i z takim stosunkiem do forum to nic nie zdzialasz.
    tlumaczenie wlasnej glupoty/braku inteligencji(nie smieje sie, niektorzy po prostu maja jej malo, mowie to z powaga)/lenistwa nie mozesz usprawiedliwiac tym ze jestes zielony.
    wlasnie zmarnowales 2minuty mojego zycia.
    War, war never changes.

Domyślnie

Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    chyba ocipiales... naprawde uwazasz ze to forum to organizacja charytatywna? naprawde uwazasz ze wybrales dobry dzial? naprawde wierzysz w to, ze ten temat nie zostanie zaraz wyrzucony?
    odpowiedz na twoje pytanie ZOSTALA UDZIELONA,
    gdybys zaczal cos pisac i na czyms utknal - to nie byloby problemu z uzyskaniem pomocy, ale bez znajomosci programowania i z takim stosunkiem do forum to nic nie zdzialasz.
    tlumaczenie wlasnej glupoty/braku inteligencji(nie smieje sie, niektorzy po prostu maja jej malo, mowie to z powaga)/lenistwa nie mozesz usprawiedliwiac tym ze jestes zielony.
    wlasnie zmarnowales 2minuty mojego zycia.
    Czyli mam rozumiec ze to forum to nie jest zadne forum w którym ludzie pomagaja innym tylko jest to forum żeby początkującego wysmiac jak cos chce i nie udzielic mu konkretnej odpowiedzi. A tak po drugie to jeszcze nikt mi nie udzielił odpowiedzi tylko napisali że da sie tak zrobic a ja zadałem w tytule tematu pytanie "jak" a to ze da sie to ja tez wiem. Jezeli wiecie "jak" to zrobic to po prostu napiszcie mi a nie nabijajcie posty wysmiewając sie z uzytkownikow

Wesolych Swiat

Domyślnie

Jak? Zwyczajnie stosujesz narzędzie programistyczne w którym masz wcześniejszą praktywę.

Swoją drogą nie trzeba implementować silnika przeglądarki od nowa, można zastosować silniki ogólno dostępne np gecko webkit czy tez ie.

Jeśli się nie umie wykorzystać tego co jest to można się posłużyć samym programem przeglądarki internetowej. Uruchamiać jej proces w tle z parametrem odwiedzanej strony sieciowej, za 30 sekund zwyczajnie proces ten zabić i tak w pętli co 2 godziny.

Także można to wszystko zrobić, przykłady:

wykorzystany silnik webkit w środowisku qt

komponent ie w delphi

silnik webkit w pythonie

Domyślnie

czy dało by sie jakos połączyc ze stronami za posrednictwem perlu?
    taki jeden znajomy napisał mi kod:
    use strict;
    use WWW::Mechanize;
    my $mech=WWW::Mechanize->new();
    $mech->get("http://poznaj3miasto.pl/");
    $mech->get("http://di.com.pl/");
    $mech->get("http://www.dlaczego.com.pl/news/show/2148/newsy/this_is_sparta");

i probowalem go uruchomic,
    wczesniej zainstalowalem perla i ActivePerl 5.10.1, potem otworzyłem notatnik i wkleiłem to do niego
    use strict;
    use WWW::Mechanize;
    my $mech=WWW::Mechanize->new();
    $mech->get("http://poznaj3miasto.pl/");
    $mech->get("http://di.com.pl/");
    $mech->get("http://www.dlaczego.com.pl/news/show/2148/newsy/this_is_sparta");

na koncu zapisałem to jako strony.pl i gdy uruchomiłem ten plik to niby cos sie robiło w wierszu polecen ale mi za te strony pkt nie dodało i nie "zaliczyło" ich.

Jeszcze uruchomiłem DzSoft Perl Editor i otworzyłem ten skrypt w nim o dałem "Quick Run" i pojawił sie blad na dole "Warning: Content-Type header not found in the script output. If this is not a CGI script, please use the Run -> Run in Command Prompt menu to run it."

Domyślnie

Najpierw musisz zrozumiec jak te punkty sa zliczane... czy to jest tracking pixel czy cos innego bo to jest bardzo wazne - od tego zalezy jak taka aplikacje napisac. WWW::Mechanize nie sciag aobrazkow - pobiera kod strony i na tym konczy. Dodatkowo jesli caly tracking jest zrobiony w JS to musisz miec cos co rozumie i wykonuje JS... i na pewno nie jest to WWW::Mechanize :-(
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania