Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Odzyskanie hasła !

  1. #1

    Domyślnie Odzyskanie hasła !

    Witam

    Prosze Was bardzo o pomoc , sprawa jest poważna . Jeśli post źle wkleiłem to prosze wybaczcie mi .

    Otóż mój problem polega na tym że gram w gre 4story . Ostatnio w grze jakis typek reklamuje strone o 4story . Z ciekawości zoabczyłem okazało sie ze strona była z keylogerem... Typek szybko zmienił hasło i e-mail mojej postaci . prosze pomóżcie mi jak mam odzyskać hasło , znam login i nazwe postaci . Jest jakiś sposób, program aby odzyskać hasło ?

    Ps. Zgłaszalem do suportu niestety ta gra ma taka administracje ze lepiej wziaśc sprawe we wlasne rece . Pisza mi ze to moja wina maja racje ale co poradze , Czlowiek za natury jest ciekawski . Prosze o pomoc jak najszybsza

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    wziaśc sprawe we wlasne rece
    Czyli?

    Swoją drogą support ma rację.
    Czego oczekujesz na tym forum? Pomóc może Ci jedynie administracja gry (ew. pan "haker").

  3. #3

    Domyślnie

    Widac ze w ta gre nie grales Tu administracja nic nie pomaga ich nie obchodzi to ze ktos cos traci patrza tylko na swoje korzysci .


    Oczekuje od Was pomocy w odzyskaniu hasła , slyszalem ze sa jakies programy . ktos by mi pomogl w wyborze programu i jej konfiguracji . Prosze bardzo , staralem na te konto jesli wbilem max lvl...

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Widac ze w ta gre nie grales
    A co to ma do rzeczy?

    Powiedz jak sobie wyobrażasz odzyskania hasła? Włączysz program i już? A jeśli już to nikt (wątpię?) tego za Ciebie nie zrobi.

  5. #5

    Domyślnie

    Gdybys gral to odrazu bys wiedzial jaka jest administracja...


    Wiem ze nikt za mnie tego niei zrobi tego nie oczekuje , ale prosze Was te forum jest stworozne aby pomagac . Moze ktos kto sie zna pomoze mi jak z konfigurowac program itd... jestem w tym zielony ;(

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    skoro mowisz ze jestes zielony, to ci wytlumacze...
    nie ma czegos takiego jak "program do hakowania/odzyskiwania hasla"
    twoj blad ze nie spojrzales w url z tanim phishingiem, za bledy sie placi.
    eot
    War, war never changes.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj