Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Obchodzenie licencji

Question Obchodzenie licencji

Witam Kolegów.
    Mam do was wielką prośbe. Czy powiecie mi jak (jeżeli jest taka możliwość) dodać użytkownika do bazy danych *.mdb .
    Dokładniej rzecz biorąc jest pewien program do którego w sieci nie ma rzadnego cracka, licencji, keya itp.A koniecznie potrzebuje uruchomić go w pełnej wersji. W sieci ogólnie dostępne jest jedynie demo programu. Mi natomiast udało sie dokopać do ukrytego katalogu (poza strona producenta) w którym była ukryta pełna wersja programu. Lecz zabezpieczona koniecznością podania tych danych do odblokowania: "Imię", "Nazwisko", "Kod Licencji". Po dwukliku w plik exe wyskakuje tablica z żądaniem podania tych danych oraz z opcjami "Aktywuj" i "Kup Licencje On-line".
    W katalogu głównym programu znajdują sie pliki o rozszerzeniach: *.ico, *.exe, *.mdb, *.dat
    Jak do tej pory udało mi się jedynie złamać hasło do bazy danych mdb. Ale co dalej .... nie mam pojęcia. Czy ktoś z was jest w stanie mi pomóc

Domyślnie

Sztab antypiracki informuje, że osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym program komputerowy) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.

Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Domyślnie :)

Tzn. że co Że nikt mi tu nie pomoże

Zasady Postowania