Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: uzyskanie wewnetrzenego loginu i hasla sieci

Domyślnie uzyskanie wewnetrzenego loginu i hasla sieci

witam .
    w pracy mam wireles . odpalam przegladarke w telefonie lub laptopie i wyskakuje mi strona ze abym mogl sie polaczyc z wybranym www musze podac login sieci i haslo . w pracy mam dostep do komputera na ktorym internet dziala 247 . oficjalnie nie moge z niego korzystac , ale mam dostep . czy windows xp przechowuje gdzies ten login i haslo ? jest mozliwosc zebym wbil sie na kompa na ktorym internet dziala i znalazl haslo w jakims pliku , rejestrze itp ?
    j. nie mam mozliwosci instalacji zadnego oprogramowania na w/w kompie .

sam wireless nie ma hasla . jest ogolnie dostepny . jednak po wklepaniu www przekierowywuje mnie na strone wewnetrzna strone sieci i pyta o login i haslo

Domyślnie

http://www.pendriveapps.com/software/password-recovery/ - dodam ze nie probowalem tego, pogoglowalem po prostu troche, jak cos ci wyjdzie daj znac ;-)
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

Raczej malo prawdopodobne, zapewne komputer z dostepem do netu jest inaczej wpiety i ma net na stale. Mozesz probowac sie pod niego podszyc...

Ale jak masz admina ktory cos qma to moze sie to zakonczyc w twoim wypadku szukaniem nowej pracy. Lepiej sie z nim sprobowac dogadac, a jak sie nie da i zalezy ci na robocie odpuscic sobie taki temat.
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

wiecie czy to haslo i login sa zapisane w pliku SAM ? mysle skopiowac ten plik na pendrive a poznioj w domu potraktowac go kainem i ablem . tylko nie wiem czy potrzebne mi informacje beda zapisane w tym pliku a nie chce ryzykowac nie potrzebnie kopiujac pliki . troche wiary sie tam kreci mimowszystko

Domyślnie

ja o jednym a ty dalej swoje, co ma haslo z winXP do tego netu. Jak masz w firmie AD to juz calkiem inna sprawa ale tego nie napisales.

Jesli chodzi na tym kompie to masz przydzial do kompa po MAC, IP i zapewne nie trzeba na nim hasla jakiegokolwiek...

Wiec jeszcze raz czytaj ze zrozumieniem, albo sobie to daruj bo nic ci nie wyjdzie z taka wiedza jak masz - tylko sobie problemow narobisz myslisz ze jak dorwiesz haslo to ktos tego nie zobaczy ?

HASLO z XP nie ma nic do HASLA jakie pojawia ci sie na stronie to calkiem oddzielna autoryzacja...

P.S.
    Nie traktuj admina w firmie jak idiote (choc moze i taki jest) bo mozesz sie i tak mocno zdziwic...

P.S.2
    Jak juz sie bierzesz za siec to najpierw dokladnie obadaj jak ona dziala, jaki sprzet to realizuje, jak jest realizowana kontrola dostepu czy nie ma tam jakiegos PPOE lub dot1x itd.
    Moga to byc tak samo jednorazowe hasla np. dla gosci odwiedzajacych firme.
    Do tego czy jest jakies proxy w ktorym zostawisz wszystkie slady o przegladanych przez ciebie stronach itd.

P.S.3
    Nie mysl ze robie to zlosliwie, ale w firmie gdzie adminuje bylo kilku takich "cwaniakow" co sobie jakies forum poczytalo... teraz pracuja albo i nie gdzies indziej...
    Ostatnio edytowane przez tom : 12-21-2009 - 01:55
    --

Domyślnie

spoko nie spinam sie i dzieki za rady . dlatego spytalem czy w pliku SAM sa zapisywane informacje o wszystkich haslach czy tylko login do xp gdy wlanczasz kompa . bo jesli tylko to drugie to lipa . to samo , jesli w domu mam wireless i mam zabezpieczony loginem i haslem zeby sasiedzi sie nie podpinali . w sumie za kazdym razem jak wlacze kompa to nie musze na nowo wklepywac hasla bo system je pamieta . skjoro pamieta to musi byc przechowywane gdzies . i o to mi chodzi . gdzie jest przechowywane

Domyślnie

na pewno nie w pliku SAM
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

ok dzieki . a masz pojecie gdzie ?

Domyślnie

Moze nie byc hasla, a jak jest nie musi byc nigdzie przechowywane (moze je ktos wklepuje recznie). Jak jest to haslo na www to moze byc zapamietane w przegladarce itd.

Tak jak mowilem za malo danych jak ta siec jest zorganizowana itd. tak to mozna z fusow wrozyc
    --

michalski007 jest offline michalski

Domyślnie

hmm... sprawdź to How to bypass Mikrotik Hotspot Login Page to nazwa videotutorialu na http://www.milw0rm.com , chłopaczek chyba miał podobny problem , i skutecznie zabawił się MAC-iem