Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: jak to zrobil...?

  1. #1

    Domyślnie jak to zrobil...?

    witam ostatnio nie daje mi spokoju jedna zecz gralem w pokera z kolesiami na necie i dolaczyl jeden koles byla to osoba zagranicy napisalismy cos o nim z kolega w trakcie grania... no i rozczarowanie wyslal mi nazwe mojego komputera i imie no i zong...co jeszcze mogl zrobic
    (np. grzebac w plikach) bardzo jestem ciekawy...i jak to zrobil w trakcie grania czy istnieje program posiadam viste antyvirusa avast lacze wifi hotspot....

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    najpredzej to byl ktos kto Cie znal... bo niby z jakiego powodu mialby sie dolaczyc do gry i nagle wyjechac z informacjami o Twoim kompie? jaki mialby cel?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    raczej nie kolega...bylismy w grze a to byla obca osoba piszac po wlosku a kumpel napisal niech sie nauczy polskiego a ja dodalem kilka slowek jeszcze po angielsku i wtedy chyba sie zagotowal koles..i wyslal w trakcie gry te dane nigdy nie pisalem imienia urzywam niku...?koledzy z ktorymi gram nie znaja tez imienia i to jest ten zong...? a koles wyslal nazwe komputera i moje imie...no i to mnie boli...jak..

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    czy mam rozumiec ze to bylo wewnatrz wlasciwej gry przy stole pokerowym? jesli tak to czy moge zapytac gdzie to bylo - ktory system/operator?

    dostep do takich danych jak dane osobowe ma jedynie administracja systemu, ktorej na dobra sprawe najczesciej nie wolno grac w ogole, poza przypadkiem gdy monitoruja graczy pod katem oszukiwania (co w pokerze robia algorytmy odpowiednie a nie ludzie)...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Play Texas Hold'em Poker 3D - Deluxe Edition tak sie nazywa ta gra stol pokerowy no tak ale nie podajesz danych ani kasy grasz z ludzmi z calego swiata..gra nie pobiera zadnych oplat jest to zwykla zabawa.. ale ta zabawa stala sie koszmarem za kilka slowek.. i wielka niewiadoma...jak...?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    mozliwe ze jest cos w kliencie gry w takim razie - inaczej nie widze tego za bardzo
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał erdelli Zobacz post
    raczej nie kolega...bylismy w grze a to byla obca osoba piszac po wlosku a kumpel napisal niech sie nauczy polskiego a ja dodalem kilka slowek jeszcze po angielsku i wtedy chyba sie zagotowal koles..i wyslal w trakcie gry te dane nigdy nie pisalem imienia urzywam niku...?koledzy z ktorymi gram nie znaja tez imienia i to jest ten zong...? a koles wyslal nazwe komputera i moje imie...no i to mnie boli...jak..
    dokladnie, naucz sie polskiego a potem bierz sie za angielski.
    War, war never changes.

  8. #8

    Domyślnie

    jedno jest pewne...ktos musial byc bardzo dobry w te klocki...a moje imie znalazlem na jednym folderku z cv na kompie wiec tam musial sie dostac...wszystkie dane wykasowalem teraz wiem nie warto waznych danych trzymac na kompie jest to ryzykowne...co udowodnil mi koles z gry...i dal duzo do myslenia...pozdrawiam wszystkich dobra rada wazne dane trzymajcie z daleka od internetu..pozdro for all Erdelli Hiszpania (tak kolego ucze sie dopiero Polskiego)

  9. #9

    Domyślnie

    To szyfruj ważne dane na partycji i po problemie, pewnie masz backdoora, albo inny syf. Co do tego co to był za gościu to nie masz pewności, może jakaś łajza podsłuchuje cię po wifi, możliwości jest wiele, ale ja bym się tym nie przejmował chyba że trzymasz na kompie dane do kont bankowych itp.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Laik707 Zobacz post
    To szyfruj ważne dane na partycji i po problemie, pewnie masz backdoora
    w takim wypadku szyfrowanie partycji bynajmniej by nie pomoglo...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj