Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Problem z USB

Exclamation Problem z USB

Witam, mam problem.
    Jak można podłączyć przenośną pamięć USB do komputera (WIN XP) w koncie z ograniczeniami? Nie mam dostępu do konta Admina nie znam hasła a sposoby z wierszem poleceń (at... itd) i odczytanie pliku SAM zawiodły. Doradzicie, co robić?

Domyślnie

odpowiedz na pytanie-po prostu wlozyc do portu usb i pendrive bedzie dzialac
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

Cytat Napisał bemyself Zobacz post
    odpowiedz na pytanie-po prostu wlozyc do portu usb i pendrive bedzie dzialac
    chyba ze ktos w GPO wylaczyl to nie bedzie dzialac... jak to ominac tutaj odpowiedz jest tez prosta wlamac sie na konto admina... (dotyczy tez wersji jesli komp jest w domenie)...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

Cytat Napisał tom Zobacz post
    chyba ze ktos w GPO wylaczyl to nie bedzie dzialac... jak to ominac tutaj odpowiedz jest tez prosta wlamac sie na konto admina... (dotyczy tez wersji jesli komp jest w domenie)...
    podaj mi procentowo przyblizona ilosc kompow z w wylaczonym GPO choc kloega autor mogl akurat na taki pseudo-zabezpieczony system trafic
    BTW-jest tez ERD, jest mnostwo bootowalnych XP-kow i linuxow ktore mogą ten proble rozwiazac.
    Ostatnio edytowane przez bemyself : 10-22-2009 - 22:13

Domyślnie

podaj mi procentowo przyblizona ilosc kompow z w wylaczonym GPO choc kloega autor mogl akurat na taki pseudo-zabezpieczony system trafic
    BTW-jest tez ERD, jest mnostwo bootowalnych XP-kow i linuxow ktore mogą ten proble rozwiazac.

he he procentowo nie wiem ale aktualnie w moim otoczeniu jest obecnie okolo setki

Ja czuje ze to raczej nie jest komputer w domu - moze jakas pracownia w szkole, a tam dawali MS Win 2003 SBS... pociecha w tym ze hasla w calej polsce byly identyczne i co mniej kumaty nauczyciel ich nie zmienial...

no i o ile ktos nie przyblokowal bootowania w biosie z innych nosnikow niz HDD...

zreszta tak kombinujac to juz lepiej znalezc sobie innego kompa...
    --

Domyślnie

Właśnie chodzi o to, że komputer nie jest u mnie w domu, ani w szkole, tylko w MCK. Na to, żeby po prostu podłączyć to jakoś wpadłem. Problem w tym, że w danym momencie wyświetla mi, że aby zainstalować sprzęt potrzebuję uprawnień admina. A admin ma hasło... O bootowaniu nie może być mowy- tu co kilka minut ktoś się kręci. Za długo się schodzi. Nie będą zadowoleni jak nie zobaczą okienek. Jakie Macie inne pomysły?
    A kolega Tom mówi, że mają wszedzie te same hasła. Jakiś pomysł do podpowiedzi koliber?

Domyślnie

moze po prostu zawolac admina i poprosic o j/w bo np chcesz sciagnac na pendrive jakis dokument? Ale Tobie nie chodzi o penrdive tylko o SAM, wiec i tak nici z tego beda

EDIT: A F5 probowales? Ja w kazdym sklepie komputerowym to robie dla rozrywki i nigdy nie trafilem na kompa z zahaslowanym kontem admina
    Ostatnio edytowane przez bemyself : 10-23-2009 - 19:44

Domyślnie

moze po prostu zawolac admina i poprosic o j/w bo np chcesz sciagnac na pendrive jakis dokument? Ale Tobie nie chodzi o penrdive tylko o SAM, wiec i tak nici z tego beda

EDIT: A F5 probowales? Ja w kazdym sklepie komputerowym to robie dla rozrywki i nigdy nie trafilem na kompa z zahaslowanym kontem admina
    Najzabawniejsze w tym jest to, że tego sposobu z dokumentem próbowałem. Okazało się, że nikt w całym MCK nie zna hasła (a hasło na 100% jest), a biedna dziewczyna do 4 różnych osób spoza budynku dzwoniła. W końcu udostępniła mi na parę minut swój służbowy pecet, ale to nie o to mi chodziło.

Domyślnie

na takie dziwne problemy ze sprzetem, haslami itd. zawsze polecam:

http://www.youtube.com/watch?v=KpH1Zn3hPuI

ot rozwiazanie wszelkich problemow
    --

Domyślnie

Cytat Napisał tom Zobacz post
    na takie dziwne problemy ze sprzetem, haslami itd. zawsze polecam:

http://www.youtube.com/watch?v=KpH1Zn3hPuI

ot rozwiazanie wszelkich problemow
    Pracownicy nie byli zadowoleni... Ok, śmiech śmiechem, ale ma ktoś jakieś poważne pomysły? Złamanie hasła bez bootowania? Odblokowanie komendy "at" w wierszu poleceń? Jakiś inny sposób na SAM? Ktoś zna sposoby na ww?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni