Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Problem-hackowanie WEP

Exclamation Problem-hackowanie WEP

Witam posiadam karte sieciowa NETGEAR Wireless-G USB 2.0 Adapter WG111v3 i system Windows XP SP3, muszę sie włamać do sieci bezprzewodowej zabezpieczonej WEP wiem ze potrzebny jest mi zestaw narzędzi aircrack-ng niestety mam problem ze sterownikami do mojej karty sieciowej tak żeby airodump-ng mógł wychwytywać pakiety.I teraz moje pytania:1czy da sie wlamac do wep nie majac tych sterowników, jak to zrobić? czy istnieja odpowiednie sterowniki do mojej kart sieciowej(proszę o link ewentualnie)?

Domyślnie

Nie da się bez sterów. Musisz kupić inną kartę sieciową.

włamiesz się i co dalej ?

włamywanie się do sieci bez dalszej wiedzy co i jak zrobić to jak włamywanie się do mieszkania szarpiąc klamkę do drzwi.

no chyba, że wiesz, że sieć to sąsiad obok którego wiedza sięga tylko do poziomu wpisania hasła na routerku: )

Domyślnie

Witam
    Posiadam kartę Dell Wireless 1500 Draft 802.11n WLAN. Podobno na każdej karcie mozna nasluchiwac i wylapywac pakiety programem aircrack. Jakie sterowniki sciagnac by wylapywac pakiety na mojej karcie? Nie moge nigdzie znalezc na jakim chipsecie jest zbudowana ta karta, moze ktos mi podpowiedziec?

Domyślnie

@pauka

1. Rozumiem ze chcesz to zrobic pod windows - odpusc sobie... powody byly wielokrotnie omawiane w dziale Wardriving, do ktorego z reszta przenosze ten wate.
    2. Pod windows da sie sluchac co najwyzej ale nie bedzie wstrzykiwania pakietow, wiec lamanie WEP bedzie trwalo baaaardzo dluuuugooooo.
    3. Poszukaj w dziale wardriving - ja kiedys podalem jaki sprzet potrzeba do wardrivingu pod Windows aby wiedziec ze bedzie dzialac, jedna osoba podala jak uruchomic glowne aplikacje pod windows ale nie pamietam czy to nie dotyczylo konkretnej karty sieciowej.

@mateuszddz - to samo - widnows, porazka...

I najwazniejsze - jak chcecie bawic sie w wardriving to zainwestujcie w dobra karte i kupujac ja decyzje podejmujcie wg tego co jest obslugiwane przez oprogramowanie a nie "bo ta karta fajna a pozniej bede szukal jak ja uruchomic do wardrivingu".
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Dziekuje za odpowiedz.
    Tak naprawde to nie chce sie bawic w lamanie sieci wifi. Potrzebuje po prostu miec internet tu gdzie jestem(Las Vegas), a nie za bardzo mam jak kupic, poniewaz zostaje tu jeszcze co najwyzej 1-2 miesiace. Zauwazylem ze w komp wykrywa pelno sieci i pomyslalem czemu by nie sprobowac. Jesli chodzi o czas, to go mam. Co znaczy dlugo? 3 dni? 6 dni? 2 godziny?

Wiec ponowie pytanie, mozna na mojej karcie sie podpiac pod siec? Jesli tak jakie sterowniki sciagnac do tej karty?

Domyślnie

Cytat Napisał pauka Zobacz post
    Wiec ponowie pytanie, mozna na mojej karcie sie podpiac pod siec? Jesli tak jakie sterowniki sciagnac do tej karty?
    Wiec ponowie odpowiedz - zainteresuj sie jakims LiveCD linuxowym. Za grosze mozesz na eBay'u kupic solidna karte na USB nawet i cala zabawa zajmie Ci maksymalnie 30 minut uzywajac jakiegos LiveCD, wiec nawet nie bedziesz musial nic instalowac.
    Zlamanie zabezpieczen wifi da sie zrobic pod windows ale po co skoro sam system nie jest przyjazny do takich zabaw. Pierwszy raz powiem to tymi slowami - "idz na latwizne" i olej windowsa :-)

Domyślnie

Oki, zrobie więc tak jak piszesz. Jesli to nie problem, poleć jakąs tania dobrą kartę która się do tego nada.

Domyślnie

Wiekszosc na ukladzie Atheros (szczegolnie te starsze maja swietne wsparcie, te nowe roznie bywa ale nawet jak nie ma wsparcia to pewnie niebawem bedzie), na USB np Ediamx EW-7318USg (ta ma zewnetrzna antene).

Ogolnie zanim kupisz sprawdz na tej stronie czy zadziala http://www.aircrack-ng.org/doku.php?...bility_drivers

nagileon jest offline CEH

Domyślnie

Wlasnie wyszedl Backtrack 4 beta - wiec mozesz wyprobowac.
    Ediamx EW-7318USg dziala na nim bez zarzutu.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez nagileon : 02-24-2009 - 02:25