Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 33

Temat: pomocy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie pomocy

    Witam
    Sprawa wygląda tak jest sobie komp w sieci z zewnętrznym IP
    IP oczywiście znane, jakiś czas temu to IP przestało odpowiadać na ping. jaki może być tego powód i jak to można obejść..
    druga rzecz to czy jest możliwe wejście w system plików tego kompa
    System to XP

  2. #2
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    1. Komp został wyłączony
    2. Ktoś się zorientował, że coś majdrujesz i postawił firewall
    2a. wykryje Ciebie i dostaniesz po łapach xD
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #3

    Domyślnie

    jedyne blokujące oprogramowanie jakie tam stoi to avast

    wykryć nei wykryje tak łatwo bo jest to osoba która jest laikiem w sprawach komputerów

  4. #4

    Domyślnie

    Pomyślałeś o zmiennym IP ?!

  5. #5

    Domyślnie

    IP jest raczej stałe było przez długi długi czas a pozatym było odczytywana z GG podczas dostępnosci i zawsze było takie samo

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wierz do końca IP wyświetlanemu przez GG . Jest takie coś jak forwardowanie i można sobie ustawić dowolne IP

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał MifodID Zobacz post
    Witam
    Sprawa wygląda tak jest sobie komp w sieci z zewnętrznym IP
    IP oczywiście znane, jakiś czas temu to IP przestało odpowiadać na ping. jaki może być tego powód i jak to można obejść..
    druga rzecz to czy jest możliwe wejście w system plików tego kompa
    System to XP

    Wyłączone echo ICMP (protokuł ping) czyli tak jak pisali koledzy - zainstalował ktoś firewalla.
    Powód - zwiększone bezpieczeństwo.
    Obejście - jak znasz IP to musisz zastosować atak na fw, wyłączyć go i wtedy znowu możesz pingować serva: P

    A pingowanie serva jest miłe szczególnie przez botnet jakiegoś lamusa co Cię wkurzył w necie. Ping potrafi tak spowolnić neta, że szok

    Dlatego m.in przez takie proste ataki się go wyłącza.

  8. #8

    Domyślnie

    Jak nmap może nie działać Jak używać windy to wywal sudo przed moim poleceniem proste.

  9. #9

    Domyślnie

    przepraszam nmap działa jednak... pingi są.. to co można zrobić z tymi portami i jka można by wyciągnąć ten nr gg, ewentualnie dostać się do plików.. bardzo bardzo mi na tym zależy..

  10. #10

    Domyślnie

    Ja też potrzebuje parę plików z kompa oddalonego o wiele kilometrów nie znam IP nie mam pojęcia o sofcie zainstalowanym na tym sprzęcie kto mi pomoże... Chyba wiem...Nikt nie odwali za mnie roboty .Myślę , że tutaj za ciebie także roboty nikt nie odwali. Możesz szukać najwyżej wskazówek. Cudów nie ma , a jeśli są to nie w tych kwestiach.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj