Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: jak nie zostać namierzonym??

Domyślnie jak nie zostać namierzonym??

no więc mam kolejny problem powiedzmy że jest sobie strona jakastam.pl i wiem że ta strona jest poddatna na jakistam atak i tutaj się pojawia pytanie co mogę zrobić aby potem nie zostać namierzonym przez psy jak admin to zgłosi wiem że proxy może być za słabe na coś takiego ono jedynie im utrudni tylko prace o 2 miesiące ale i tak mnie znajdą wtedy
    mam nadzieje że dobry dział
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

Mandr4ke jest offline Bez Teamowiec

Domyślnie

Hmm.Co bys nie zrobil zawsze zostawiasz za soba slad...Łamiac strone robisz to dla konkretnego celu...Wiem wiem moje gadanie...
    Przewaznie udowadniasz wlasciciela stronki ze ich zabezpieczenia sa do piczy.
    Łamiac site rob to sam.Bez swiadkow.Twoja ksywka nie moze byc taka sama jaka masz na codzien w zyciu realnym.Mniej zakapuje ze to moglbys byc Ty tym lepiej.Wszelakie logi zachowaj dla siebie...niepotrzebne zniszcz.Zrzuty ekranu jesli bedziesz taki robil dla pochwalenia sie zapis i schowaj tam gdzie nikt ich nie znajdzie...Oprocz Ciebie.Jesli lamiesz komus system wchodz spokojnie bez pukania z wytartymi butami.Nie trac czasu na przegladanie czyjegos hdd tylko wal tam gdzie potrzebujesz i kradnij to co trzeba a nie co "moze sie przydac"
    Staraj sie nie zwracac na siebie uwagi...Najlepiej atakuj z virtuala.Atak z XP dla bardziej wtajemniczonych...Co by tu jeszcze...Jesli nie masz potrzeby nie niszcz...Wejdz wyjdz.Jak wchodzisz jednym tym samym wychodz.
    Atakuj pewnie!!!Jesli nie masz pewnosci co do poziomu swojego przygotowania nie pchaj sie na pale.
    Staraj sie nie wchodzic 2 razy w jedno goFno.Jak sie wbijesz na site pogrzebiesz wyjdzisz i stwierdzisz ze "zapomniales" czegos odpusc...wrocisz za tydzien...I szczegolnie NIE (cenzura) NISZCZ DLA ZABAWY :>
    Sry za slowo beee.

Nie ma nic bezpiecznego.Prawo tego zabrania i 10 razy sie uda a 11 moze nie.
    Ot ryzykujesz czy nie Twoja wola.A wskazowki sa ogolne wiec nie bierz ich do serca

Pozatym ja sie nie znam
    Ostatnio edytowane przez markossx : 11-13-2008 - 17:17
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał 4ndr1u Zobacz post
    wiem że proxy może być za słabe na coś takiego
    jajco wiesz.
    siec rozproszona np. tor
    poczytaj

Jak sie wbijesz na site pogrzebiesz wyjdzisz i stwierdzisz ze "zapomniales"
    ... uzyc log wipera :O

kradnij to co trzeba a nie co "moze sie przydac"
    tru, tru
    War, war never changes.

Ormi jest offline %x-%x-%x-%n

Domyślnie

@Mandr4ke Co to znaczy, żeby nie używać takiej xywki jak na codzień. Jeśli tutaj mam nick Ormi, to jak wbiję na stronę to mam się podpisać inaczej, czy po prostu nie podpisywać się tak jak nazywają mnie znajomi? A jeśli się nie znasz to jakim cudem nie wpadłeś po tym govku?
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

Red face

Co do ksywki...Jesli tu jestes Ormi i ogolnie mowia do Ciebie Twoi znajomi , przypadkiem jak nabroisz i podpiszesz sie jako Ormi moze ktos to skojarzyc z Toba klepnac drugiemu drugi trzeciemu i tak sie rozniesie...To tylko srodek zapobiegawczy.Ot w razie W

Przezorny zawsze ubezpieczony.Nawet jesli przedobrzysz nikomu przez mysl nie przejdzie by kojarzyc Cie wlasnie z Toba.

Jesli tu jestes Ormi a w realu inaczej pisz Ormi Jesli i tu i w realu jestes Ormi to albo wcale albo podpisz sie inaczej.

To tylko moja propozycja zrobisz jak uwazasz.
    Mandr4ke tylko przed kompem w realu wiedza o mnie max 3 osoby z kregu osob szczegolnie zaufanych znanych naturalnie osobiscie.Reszta to cyber swiat.

Dlaczego nie wpadłem na gov-ku...
    Moze dlatego ze im sie szukac nie chcialo ? Jednak wiecej sie tam nie pokazalem
    Ogólnie byłem druga osoba ktora sie tam wbila.I nie powiem mialem stresa...co jak co ale strona rzadowa wiec nie jakies tam forum.
    Jakos dostalem info o tym zdarzeniu i widzac napis DUPA jakos tak sobie parsknolem , ktos rzucil haslem ze "gosc musi byc dobry" skoro tam wlazl wiec odpowiedzialem ze bula z masłem złamac takie site i ze to max.5 minut...i tak sie zaczeło.Wrzuty nie wrzuty co to nie ja i ze w gebie potrafie Wiec wsadziłem fajke do papy i napisalem do ów znajomego ze za rowne 5 minut zobaczy napis "Byłem tu Mandr4ke".Przystąpiłem do "dzierzenia berła" i chocby sie wydawalo ze latwiej jest zlamac zlamana strone wcale latwo nie bylo...Dodam iz nigdy na tej stronie wczesniej nie bylem nie dopatrywalem bledow nie obmyslalem planu...Nie do konca nawet zdawalem sobie sprawe co to za site.Ot tak z niczego by udowodnic "cos" komus...Po 4 minutach i dokladnie 33 sekundach mnie juz tam nie bylo a uzgodniony napis byl na swoim miejscu.
    Wiele osob przypisuje to poszczegolnym osoba grupa team-om co mija sie z prawda...Nikt nie wie tak do konca kto pierwszy zlamal strone i jaki byl cel a nawet jesli to nikt nic nie powie...
    I chodz mand4ke byl mandr4ke devilteam devilteamem to jednak mandr4ke stal sie mandr4ke a devilteam stal sie devilteamem...
    Mniej wiecej tak to by sie przedstawialo.Kazdy w wiekszosci przypadkow dzialal sam glosniej ciszej albo jeden dzialal a pisal ze to chocby dt...
    Pozniej zhaxiorzylem jakies forum o ktorym wlasciciel sie wypowiedzial publicznie a to ktos sie powozil ze jest mega haxior i zna sie na wszystkim ,ze jego strona jest zabezpieczona w sposob nie do przebicia...Skoro tak Ok...Kara za klamstwo Owned...Padło tez na funfla Goriona "sZpeca" od bezpieczenstwa ktory publicznie wysmial atak...A wcale mu do smiechu nie bylo...naturalnie na klate wszystko przejol ElusiveN & company...ale to juz inna historYja prawda Pawełku "G" J ?
    Nie ladnie tak podgladac ;P Obiecałeś wino !!! Słowa dotrzymaj...Ja czekam

Poniosło mnie...SRY :P
    Jak by nie patrzec NIKT z cyber swiata nie wie tak naprawde ile mam lat jak wygladam i gdzie mieszkam...poprostu Mandr4ke...
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

ryniek jest offline while 1: os.fork()

Domyślnie

Jak nie? Niedawno jak się przedstawiałeś, napisałeś że masz 32 lata (albo 22 ), oraz gdzie mieszkasz i jak się zwiesz. (zwierz ) Ale właśnie wyskoczyło mi Twoje imię z głowy. Choć to w sumie można nazwać teorią, gdyż pewnie wymyśliłeś te swoje "dane osobowe". Dobra idę dalej Was obserwować.

PS: Jakiego gova schaczyłeś? Od niedawna interesuję się tym i owym, więc za bardzo nie wiem ocb.
    Ostatnio edytowane przez ryniek : 11-12-2008 - 22:58

Domyślnie

Cytat Napisał RYNIEX Zobacz post

PS: Jakiego gova schaczyłeś? Od niedawna interesuję się tym i owym, więc za bardzo nie wiem ocb.
    Cztery litery rządu IV Rzeczypospolitej

"Dupa" - taki komunikat mogli przeczytać wczoraj obywatele, którzy chcieli sprawdzić efekty prac Rady Ministrów na internetowych stronach Rządowego Centrum Legislacji. - To atak hakerów - bronią się urzędnicy.

Życie Warszawy informuje dziś o kompromitacji internetowego serwisu Rządowego Centrum Legislacji.

Obywatel ma prawo do informacji o działaniach, kompetencjach, statusie prawnym, zasadach funkcjonowania oraz podejmowanych decyzjach organów władzy publicznej - ten oficjalny komunikat można przeczytać na stronie Rządowego Centrum Legislacji.

Jak wszyscy, to wszyscy

Jednak wczoraj od rana każdy, kto wchodził na stronę www.rcl.gov.pl, mógł się nieco rozczarować. Wystarczyło kliknąć na link Biuletyn Informacji Publicznej, by zamiast wiadomości o pracach rządu wyświetlił się mało urzędowy komunikat "dupa". Później na rządowych stronach można już było tylko czytać wpisy i pozdrowienia od hakerów: "Mandr4ke tu był", "pozdro dla Mandr4ke", "fifi też tu był", "jak wszyscy to wszyscy, kaszub pozdrawia".

Centrum Legislacji podlega Kancelarii Premiera. Ma ono ustawowy obowiązek publikowana dokumentów w Biuletynie Informacji Publicznej - systemie stron internetowych instytucji państwowych. Jak to możliwe, że strony te miały tak kompromitującą zawartość?

O tą : www.rcl.gov.pl

A co do danych.Podałem te ktore chcialem.Tak naprawde jestem młodszy
    2 z przodu druga liczba ponad 2 lecz nie wyzej jak 8.Tyle wystarczy.
    Jak bys imię pamietal kto wie kto wie Imie to nie wszystko dlatego nie jest tajemnica lecz nie szastam nim jak papierem toaletowym Ktos bedzie potrzebowal to mu powiem...
    a gov-y...nic szczegolnego.Wiekszy opor stawia chocby nasza klasa w ktorej grzebalem w "celach edukacyjnych" w poszukiwaniu danych...(dotyczacych naturalnie bezpieczenstwa)
    Nazbieralo sie troche tego...Grubo ponad 50 stron roznorakich.
    Jedne dla zasady drugie za glupoty inne zas jako kara...Nic szczegolnego...
    i po co to ? Aczkolwiek nie ukrywam zdarza sie gdy pedze w sieci i niechcacy natrafie na forum administrowane przez 15 latka w ktorym pisane sa glupoty juz calkiem nie na temat wysylam mu pm z prosba o usuniecie tresci lub zmiane na prawdziwa po czym wracam dnia 3 i jest bubu...
    Zmienilo sie tylko tyle iz nie ma Owned by... Czy Hacked by...
    Mala wzmianka tylko o tym ze strona zostala zamknieta z powodow nieprawdziwej tresci a jak mam dobry humor to ze trwa modernizacja...

Jaki ja jestem niedobry -,-

Czuje sie jak BLADE...Pogromca dzieci neo

Ormi jest offline %x-%x-%x-%n

Domyślnie

A można wiedzieć o co chodzi z gorionem? Czytałem jego wpisik na blogu, w którym wyśmiewał, tak ładnie przez ciebie określone "ElusiveN & company" Ale o chodzi z tym, że "padło na niego"?
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

Domyślnie

Jasne ze mozna Bo 90% winy poszlo na Elusivena...Kiedy on byl winny w 10 no moze 20 % ...Mniejsza o to...było mineło...Pozatym prawda jest taka ze nikt nie wie o co chodzi tak do konca z tym włamem.Jak sie przyznaja to wszyscy a jak znowu maja sie przyznac to nikogo nie ma...
    Zastanawia mnie ten wpis :

Gr33Tz 4: Elusiven, GrZyB997, Mandr4ke, calego FG, ExW i NoFa oraz dla wszystkich ziomkow z FG i ExW sorki ale za duzo was aby wszystkich tu wypisac, mam nadzieje ze mi wybaczycie :P"

A wyzej twierdzenie na temat znaku zodiaku Elusiven-a (baran) lol

Sam nie wie co ma napisac burok :P Dostanie klapsa od wuja

2008-11-09 02:06:11 | 83.27.192.* | Mandr4ke
    Re: Jak 'chakuje' fusi0n-group [0]
    Ostatnio edytowane przez Mandr4ke : 11-13-2008 - 19:17

elceef jest offline Proces bezczynności

Domyślnie

@Mandr4ke
    Odpowiedz 4ndr1u na pytanie i na przykładzie swojego dokonania, którym tak lubisz się chwalić, opisz w jaki sposób zabezpieczyłeś się przed namierzeniem. Jestem pewien, że 4ndr1u będzie Ci wdzięczny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni