Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: KEYLOGGER W c++

Domyślnie KEYLOGGER W c++

Witam, jestem nowy i prosze mi nie mówić że od tego jest google itp.
    od dawna czytam ksciazke o C++ i zaczołem się interesować budową keyloggera jego kodem źródłwym ale przejdzimy do sedna sprawy:
    1.Jak napisać keyloggera czyli przykładowy kod żródłowy
    2.Jak dodać załącznik czyli aby np. logi hasła przychodziły na -mail
    3.Lub na gadu-gadu ale wolałbym na e-mail
    I nie karze wam żebyście nie pomyśleli , że wam rozkazuje abyście mi to wszystko podali na tacy tylko prosiłbym was o te trzy rzeczy o ich wytłumaczenie.
    dziękuje za każdą pomoc

Domyślnie

Sorry ale jak dla mnie podanie przykladowych kodow do tych 3 rzeczy to podanie gotowca, ktory kazdy idiota potrafi pozniej skleic w calosc... wiec efektywnie prosisz o gotowca.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

hmm jak to ci wytlumaczyc, prosiłbym o tylko jakąś podpowiedź jak np. dodać załącznik do naszego programu nie tylko do keyloggera jakiś kod źródłowy który mi pomorze w skonstuowaniu tego keyloggera i jakiś przykład niemusi być idealny jak zrobić aby hasła przychodziły na nasz e-mail który wpisaliśmy w programie nie każe wam ale prosze a to jest różnica nie chce gotowca tylko pomoc to też jest różnica a pomoc polega na tym aby nauczyć,pokazać jakiś przykład jak to się robi więc prosze was bo już nie wiem jak abyście mi pomogli

lukasz6547 jest offline Ciasno tu:D

Domyślnie

nie chce mi sie na forum ci opisac ale w wolnym czasie ci pomoge...moje gg: 9831679 ...

Domyślnie

pzrepraszam za podwójny post ale chciałbym dodać coś jeszcze szukałem wszędzie próbowałem przeróżnych kombinacji pytań w wyszukiwarce google ale wszędzie zauważałem takie odpowiedzi w niektórych forach i stronach poszukaj w google daj pieniądze to ci to zrobie poucz się C++ osobiście ja dużo czytałem o C++ ale w żadnej ksiąsce nie znalazłem o keyloggerach czytałem o nich i wiem na czym one polegają ale chciałbym skonstruować własnego keyloggera nie wiem gdzie już mam szukać pomocy na moje pytanie więc zwracam się do was prosze o pomoc

VLN
    VLN jest offline Banned

Domyślnie

Piszesz tak niezwięźle że trudno coś z tego zrozumieć.

Jak chcesz wysyłać e-maile to poczytaj o socket-ach(WinSock) (to Cię zajmie na chwilę)

W dodatku zgadzam się z TQM w 100% , wystarczy podać przykładową funkcję aby skleić cały kod.

PS.Jaką książkę o cpp czytasz ?

Pozdrawiam VLN.
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

Domyślnie

Książkę którą czytam to, "Język C++ Pierwsze starcie" autor: Zbigniew koza to była moja pierwsza książka a drugiej nie powiem bo zostawiłem u Babci bo ciągle ją czytam jak byliśmy na objedzie to została.

P.S.
    Czy mógłbyś mi podać link strony gdzie mógłbym poczytać o tym "socket-ach(WinSock)"
    Ostatnio edytowane przez Matevos : 08-31-2008 - 17:16

lukasz6547 jest offline Ciasno tu:D

Domyślnie

Cytat Napisał Matevos Zobacz post
    P.S.
    Czy mógłbyś mi podać link strony gdzie mógłbym poczytać o tym "socket-ach(WinSock)"
    http://www.google.pl/search?q=winsoc...ient=firefox-a

Domyślnie

Czytałem o winshock ale nie oto mi chodziło może pomyślicie ,że błędnie myśle
    ale do mojego programu którego nie wiem jak zrobić czyli keyloggera chciałbym dodać załącznik którym ma być mój e-mail więc np. gdy komuś wyśle keyloggera przykładowo mojemu bratu to żeby każde hasło było wysyłane na mój e-mail bardzo prosze o pomoc

rafal44 jest offline logout

Domyślnie

Keylogger nie przechwytuje haseł tylko tekst idący z klawiatury. Mały kurs winsock znajdziesz tutaj.(tylko zmień sobie kodowanie znaków na ISO-8859-2). Klawisze możesz przechwytywać funkcją GetAsyncKeyState(), lub postawić hooka na klawiature( nausz się WINAPI Dark Cult of C++ i Od zera do gier kodera fragment).
    Wysyłanie na mail: poczytaj dokumentacje SMTP (np. RFC). Jeżeli chcesz przesyłać pliki binarne to Base64.
    Teraz złóż to do kupy.
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni