Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 31 do 34 z 34

Temat: Konferencja sekit

Domyślnie

Konferencja wyszła naprawdę super i jestem pełny podziwu dla organizatorów bo odwalili naprawdę kawał znakomitej roboty, szkoda emce ze dopiero teraz przeczytałem twoją wiadomość :P

Cytat Napisał pentesto Zobacz post
    tak, mogę. bylem na itu, gdy mowil.

1. w moim przekonaniu czlowiek ma nieprawdopodobna wiedza, nigdy nie slyszalem kogos takiego (a sporo slucham!); (sapheal.hack.pl)
    Tobie się chyba osoby pomyliły Słuchałem jego wykładu z wielką uwagą i szczerze powiedziawszy nie był za specjalny. Miałem wrażenie że sam wykładowca nie ma pojęcia o czym mówi, chaotyczny wykład - moja ocena to 1+ w skali od 1-6. Prawdopodobnie nikt nic z tego wykładu nie wyniósł, dziwie się że organizatorzy dopuścili w ogóle taki wykład. Nie jest to tylko moje zdanie, tylko opinia kilku innych osób uczestniczących w Sekicie a mających odpowiednią wiedzę w tym temacie. Osobiście nie chciałbym usłyszeć kolejnych wykładów tego Pana.

2. ta "konferencja" zostala zbudowana przez firme, ktora ".. tworza wybitni specjalisci.. .. bla bla bla bla" (jacy?)
    Najpierw sprawdź kto tam pracuje, kim są osoby które organizowały sekit, na pewno będziesz zaskoczony, po za tym sprawdź jakie instytucje i firmy audytował SapoArt (polecam lekturę BiP).

pytanie- na konferencji bylo w koncu 120 osob, a nie 300?
    Czytanie ze zrozumieniem, sprawdz co pisze na sekit.pl

Osobiście uważam konferencję za naprawdę udaną

elceef jest offline Proces bezczynności

Domyślnie

@pantesto
    Z tego co napisałeś zrozumiałem, że Twoim zdaniem Michał "podatność" Bućko jest tak wysokiej klasy specjalistą ds. wszechwiedzy, że nie powinien występować na takiej konferencji bezpieczeństwa IT jaką jest SekIT. Innymi słowy, SekIT nie zasługuje, aby Michał Bućko uświetnił konferencję obecnością swojej jakże nieprzeciętnie zdolnej, inteligentnej i mądrej osoby. W dodatku zarzucasz osobom z SapoArt brak kompetencji.

W jednym ze swoich postów piszesz, że byłeś obecny na ITU (zakładam, że to także konferencja o podobnej tematyce). W następnym piszesz, że śmieszy Cię ta konferencja (podobnie jak Confidence). Można z tego wyciągnąć wniosek, że przyjechałeś na konferencję o bezpieczeństwie IT, aby się pośmiać. Masz więc dość specyficzne poczucie humoru.

Nie zdziwię się jeśli Twoje imię to Michał :-)

Domyślnie

do katnego: zgadzam sie z Toba- bucked ma niepoukladany styl mowienia;

do elceefa: po prostu nie podziwiam blyskotek "security", lubie poczytac, ale nigdy sam nie bylem i nie robilem halasu, choc uwazam, ze wiele bledow moglbym znalezc

nie zmienie jednak zdania o firmie, ktora nawet nie napisala kto ja reprezentuje - nie mam juz 10 lat

Domyślnie Panowie

@pentest: to bylo pierwsze wydanie tej konferencji w Polsce, wyszlo calkiem dobrze, organizatorzy bardzo mili i przychylni; moja prezentacja rzeczywiscie byla lekko pokrecona; czesto tak mam, ale nie przejmuje sie : )

z tego, co wiem to prezentacja Adama Zabrockiego (pi3) byla bardzo ciekawa; mialem wielka nadzieje zobaczyc to wlasnie wystapienie, jednak na konferencje przybylem z wieksza liczba osob i nie moglem poswiecic dostatecznie duzo czasu na sama konferencja; jestem przekonany, ze trzeba umiec rozmawiac i m.in. od pi3 mozna sie wiele nauczyc

jestem przekonany, ze na konferencji pojawilo sie wiecej bardzo dobrej jakosci materialow;

@katny: rzeczywiscie, moje wystapienia charakteryzuja sie pewna doza "freestyle"

jesli chodzi o prezentacje, planuje jej udostepnienie ;-) wiecej pytan na
    sapheal[na-hackpl]
    Ostatnio edytowane przez sapheal : 09-20-2008 - 19:44

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234