Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Hackowanie Routera ADSL "Request".

Domyślnie Hackowanie Routera ADSL "Request".

Muszę włamać się do panelu konfiguracyjnego routera. Jeśli znacie jakieś porządne crackery stosujące metodę brute-force - piszcie, mimo to podkreślam iż zastosowałbym je tylko do pasywnego hackingu (a nóż po paru tygodniach trafiłaby się prawidłowa kombinacja). Na chwilę obecną szukam jednak jakiegoś skutecznego i szybkiego rozwiązania.

A teraz nieco danych:
    - model routera: Request ART514CXU
    - posiada złącze USB, jednak nie mam oprogramowania
    - nie znam zarówno hasła jak i loginu

elceef jest offline Proces bezczynności

Domyślnie

Małe domowe routerki można zazwyczaj przywrócić do ustawień fabrycznych co pociąga za sobą zmianę nazwy użytkownika i hasła na domyślne.

Domyślnie

Cytat Napisał elceef Zobacz post
    Małe domowe routerki można zazwyczaj przywrócić do ustawień fabrycznych co pociąga za sobą zmianę nazwy użytkownika i hasła na domyślne.
    To już przerabiałem wielokrotnie na innych forach. Nie jestem zainteresowany taką opcją. Zależy mi nie tyle na samym dostępie do panelu administracyjnego co na haśle.

Domyślnie

przezskanuj IP routerka.Moze FTP bedzie otwarty lub TELNET wtedy można coś więcej zdziałać.
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

Domyślnie

jak masz tftp (a nie ftp bo tftp nie potzebuje logowania) na routerze odpalone to wtedy mozesz pobrac na dysk plik konfuguracyjny i tam masz haslo
    mozna jeszcze przez snmp ale to nie wiem jak, tylko tez musiala by byc ta usluga wlaczona
    ewentualnie jakis bug
    a najlepsze sa hasla domyslne
    u mnie w sieci osiedlowej prawie wszyscy maja na routerze hasla domyslne
    pytanie brzmi co chcesz z tym zrobic?
    router nie daje shela, no moze daje ale nie takiego jak na linuxie tylko dostep do funkcji routera
    mozesz ewentualnie pozmieniac konfiguracje tego routera o czym pisales ze chcesz sie dostac do palenu konfiguracyjnego
    a wgrac na router wlasny plik?
    jak?
    bo prawdopodobnie mozna ale jak to ja nie wiem a przydalo by mi sie to zeby wgrac wlansy program do routera jakiegos bacdora czy cos do tunelowania czy cos w tym stylu
    korzystajac z okazji chcialbym wlasnie to pytanie dorzucic
    przed chwila zauwarzylem ze to bardzo stary post ale pytanie i tak podtrzymuje

Domyślnie

Kolejny geniusz odkopuje umarlaka - watek martwy od poltora roku - gratulacje!

zamykam... a za odkopywanie truposzy beda upomnienia (na poczatek)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)