Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Prosze o pomoc

  1. #1

    Exclamation Prosze o pomoc

    Koledzy pomozcie mi bo nie wiem co mam zrobic zeby odszukac kolesia, ktory mnie obrazil. Mam jego ip ale jest pewnie nie wazne juz. Uzywa on najprawdopodobnie systemu win xp chcialbym mu jakos uswiadomic ze tak sie nie robi. Nie mam zaiaru mu niczego niszczyc, tylko zostawic mala pamiatke na pulpicie . Ale nie mam pojecia jak narazie co zrobic. pokazalo mis sie takie ip 83.9.6.116 no i nie wiem co dalej zeby go chociaz wysledzic.... Z gory dziex

    pablov2

  2. #2

    Domyślnie

    inetnum: 83.9.0.0 - 83.9.255.255
    netname: NEOSTRADA-ADSL
    descr: Neostrada Plus
    descr: Olsztyn
    country: PL
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3

    Domyślnie

    Adres IP: 83.9.6.116 (abxm116.neoplus.adsl.tpnet.pl)



    Kraj: Poland

    Kontynent: Europe Stolica: Warszawa
    Waluta: Zloty [PLN] Populacja: 38633912.00




    Region: Suwalki



    Miasto: Jakunówko



    Organizacja: Polish Telecom



    Provider: Neostrada Plus

    cos podbnego juz było tu http://hack.pl/forum/showthread.php?t=342

  4. #4

    Domyślnie

    jak widac programy sie myla kosiarza program pokazał takie dane a ten takie
    ja uzyłem tego http://net-ip.info/?typ=sprawdz

    a ty kosiarz?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    pirox - przyjżyj sie i zastanów - potem odpowidz na pytanie dlaczego jest co innego w notce do pablov2 masz podpowiedź

    pablov2 - jak widzisz IP jest z neo czyli hu* bąbki szczelił, choinki nie będzie :/
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    I to wskaze na zakres adresowy TP S.A. i po sprawie... Nie ma takiej mozliwosci aby namierzyc czlowieka jaki ma teraz adres IP na podstawie wiedzy o tym jaki mial. Jest jedna taka metoda w sumie, bardzo eksperymentalna ;-) i do tej pory trwaja spekujacje czy na prawde dziala... Niektorzy naukowcy twierdza ze tak...

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hymmm... tqm a mógłbys sie podzielić wiedzą - bo jedyna mysl jaka mi przychodzi do głowy to poprosić telekomune o bilingi i czekać na CUD
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie tak dawno - moze pol roku temu, 2 naukowcow stwierdzilo ze mozna bardzo dokladnie zlokalizowac maszyne w sensie okreslic czy to jest ta sama co przed chwila, nawet jesli komputer zmieni adres IP... Chodzilo o pomiar czasu systemowego - jak stwierdzili kazdy komputer ma zegar ktory nieco 'plynie'... o ile plynie to juz bardzo indywidualna sprawa, wiec zbierajac te dane i odpowiednio analizujac, mozna ponoc jednoznacznie okreslic czy to ten sam komputer pod innym adresem IP czy inna maszyna (fizyczna).

    W tym wypadku byloby to niezalezne nawet od wylaczenia komputera teoretycznie :-) Poszukaj w googlach - na pewno znajdziesz oryginalny tekst, nawet nie wiem czy na hack.pl go nie bylo...

    Co do samej techniki, jej wartosci i czy to dziala sie nie wypowiem bo nie wiem, jednak technika taka moze miec sens i dosc praktyczne zastosowanie :-)

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    29

    Domyślnie

    włąściwie ja zrozumiełem że to namierzyło tego koleisa o danym IP a jak ja sprawdzałem kumpla to namierzyło chyab sklep gdzie kupił tego PC. PRawda?
    Zdanie poniżej jest fałszywe.
    Zdanie powyżej jest prawdziwe.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc
    By pantronix in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 03-07-2009, 15:47
  2. Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-02-2007, 16:30
  3. Pytanie prosze o pomoc
    By dr_getto in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 12-21-2006, 23:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj