Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 24

Temat: jak znalesc nadawce wiadomosci na naszej klasie?

  1. #1

    Domyślnie jak znalesc nadawce wiadomosci na naszej klasie?

    w was moja nadzieja . czy jest taka szansa zeby dowiedziec sie czegos o nadawcy gdyz jego profil jest nieprawdziwy? mam nadzieje ze ktos z was bedzie mi w satnie pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Znaczy, że podaje się za kogoś innego? To chyba taka osoba się nie ujawni.

  3. #3

    Domyślnie

    tak, ta osoba stworzyla swoj profil tylko do pisania wiadomosci . sama na pewno sie nie ujawni dlatego chcialabym wiedziec czy mam jakas szanse dowiedziec sie inaczej kim ta osoba jest.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    nie dowiesz sie
    privacy policy?
    War, war never changes.

  5. #5

    Domyślnie

    To wszystko zależy jakie są wiadomości, które wysyła. Jeśli są obraźliwe (wulgaryzmy etc.), albo sprzeczne z prawem, to można (osobiście, bądź drogą prawną) wyciągnąć od admina logi = nr. IP = dane osoby od dostawcy internetu, lub np. nagrania z kamer w kafejce (o ile są takie). Jeśli wiadomości łamią regulamin N-K, to napisz do Admina z wnioskiem o BANa dla Sz. P. Kolegi (możesz to uzasadnić m. in. tym, ze konto jest fałszywe). Jeśli znasz osobe pod którą się podszywa, to napisz do niej; on/ona może ewentualnie ciągnąć dalej za podszywanie się (zniesławienie, kradzież tożsamości i te sprawy).

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zglosic adminom a jesli we wiadomosciach byly grozby karalne to to juz temat dla Policji i to Policja bedzie rozmawiac z NK w tej sprawie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Admini NK cię oleją... Wiem bo już tak robilem, za same podszywanie się pod ciebie od policji dostaniesz "Mamy ważniejsze sprawy niż zabawy jakichś dzieci, dowiedzenia.". Takie są realia, niestety. Samodzielne namierzenie też nie jest łatwe, tylko profil psychologiczny i strzelać... Więc jeśli nie są to oszczerstwa lub groźby karalne, musisz go zablokować...
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  8. #8
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Postów
    348

    Domyślnie

    Po prostu musisz sprowokować taką osobę jakimś tekstem i wywniskować kto to jest...mnie kiedys tez tak chcieli załtawic koledzy z klasy pewnego razu i podawali sie za jakąs majkę a ja na chybił trafil siostre oskarżyłem ale po analizie rozmowy sie domyslilem kto to......po prostu czasem pomyslec nie zaszkodzi, a najlepsza jest prowokacja-prawie zawsze działa

  9. #9

    Domyślnie

    wyobraz sobie ze do mnie tez napisala maja. maja muliszek. a niestety ciezko jest mi ja wyprowadzic w maliny bo jest to osoba ktora sporo o mnie wie a z racji mojego zawodu takich osob jest wiele.
    czyli co ? mam sie poddać? nie ma zadnej szansy? nie wierze!!
    jestem w stanie naprawde wiele dac za dane tej osoby. tymbardziej ze od tego zalezy moje przyszle macierzynstwo. prosze was , wymyslcie cos!!!

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli czujesz sie zagrozona tym co sie dzieje to idz z tym na policje. Jesli od tego zalezy Twoje maciezynstwo to nie jest to takie sobie czcze gadanie. Temat uwazam za zamkniety.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. szyfrowanie wiadomosci na uP
    By Ofca in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 05-18-2007, 15:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj